Taxi na Silvestra

kiki122
29. dec 2020

Ahojte chcem sa spýtať ci neviete ako funguje taxislužba Bolt na Silvestra. Ci ma tiež také vysoké tarify. Alebo kebyže viete odporučiť nejaký dobrý taxík, ktorý jazdí na silvestra za normálne ceny budem vďačná 🙏 Lebo napr ja zaplatím normálne za taxík kumne domov 20e a teraz keď na Silvestra to má byť ešte raz tolko cize 40 a možno aj viac.. Ďakujem vopred

kitycat
29. dec 2020

Je to biznis kazdy bude mat nastrelene ceny

petamich
29. dec 2020

@kiki122 aj bolt bude mat isto vyssie sadzby ako obvykle

ukulela
29. dec 2020

Do bubliny taxík netreba.

lauralaura777
30. dec 2020

@kitycat no mi mame taxislužbu a žiadne nastrelene ceny mat nebudeme ani sme nikdy nemali. Každý taxi má cenník a taxameter. Keď zaplatíte viac je to bohužiaľ vaša chyba. Nechápem ľudí čo sa pohnú autom a nenechajú si zapnúť taxameter a potom nadávajú že miesto 10e platili 25. Samozrejme že sa nájdu šoférovi-zamestnanci ktorý toto skúšajú ale v takom prípade treba okamžite kontaktovať majiteľa firmy.

petamich
30. dec 2020

@lauralaura777 je uplne bezna prax min. v Bratislave a aj v Nitre (kde mi ziju rodicia) a dispecer vam to povie vopred alebo aplikacia, ze na stedry den a silvester si uctuju dvojnasobnu taxu, ona nehovori o beznom dni, kedy si zavola taxik atd. navyse aplikacie ako Bolt/Hopin/Uber vam cenu vzdy vypocitaju vopred a ano aj na taxametri im uctuje dvojnasobnu taxu na Silvestra (ak ste sli cez dispecing)

lauralaura777
30. dec 2020

@petamich môže byt neviem. Len hovorím že je to svinstvo. Chleba tiež nestojí na Silvestra raz toľko v tescu. Mi to nerobíme a nechápem prečo by sme mali. Trasu idete tu istú či je pondelok alebo Silvester.

nikenzi
30. dec 2020

bolt ma vyssie ceny len ak je ich malo. malo aut + vela zakaznikov = vyssia cena. min. rok som sla rano na stedry den z prace = bezna cena 11-12€. ale platila som skoro 15€. cize az taky mega rozdiel to nie je. skor by som sa bala ci niekde ten taxi chytis.

mondolina
30. dec 2020

@lauralaura777
Je to služba nie chlieb v tescu. Ten taxikár je na Silvestra v práci, veď netreba službu využiť keď cena nevyhovuje.

lauralaura777
30. dec 2020

@mondolina áno aj naši zamestnanci dostanú za silvestrovsku zmenu viac ale nie na úkor zákazníkov 😉

mondolina
30. dec 2020

@lauralaura777
Preto hovorím, keď nevyhovuje cena nebrať 🙂.