Tabletka PO sexe

andreal1
11. apr 2020

Dobry den baby , mam na vas taku otazocku . S priatelom sme mali sex , chraneny no kondom ostal vo mne a nie tam kde by mal byt plus bol znacne prasknuty.. Kedze mam uz jedno babatko ktore ma zdravotne problemy a musim sa venovat jemu tehotenstvo riskovat nechcem. No k veci.. Prave tento tyzden mam plodne dni a prave vcera a dnes malo dojst k ovulacii, mam to pravidelne ako hodiny a ovulacia mi sedi podla vypoctov na internetovych kalkulackach.. V pribalovom letaku je napisane ze tablwtka vlastne funguje tak ze oddaluje ovulaciu tym padom by zena otehotniet nemala.. No ako je to v pripade ze som tu ovulaciu uz mala alebo prave stale prebieha? Neviete mi poradit v tomto? Takyto typ lieku uzivam prvy krat.

kulumulu123
11. apr 2020

@andreal1 porad sa v lekarni ale myslim ze ta tbl sposobi hormonalnu burku v zmydle ze zsbrani uhniezdeniu ale da sa uzit iba urcitu dobu po sexe je to niekolko hodin presne neviem ale cim skor tym vacsi ucinok tiez sa moze stat ze nezaucinkuje Vela stastia

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreal1
autor
11. apr 2020

@bambulienka25 aha vdaka lebo pisu tak ako som napisala

janulienka1103
11. apr 2020

@andreal1 do 72 hodín keď ju vezmeš mala by zabrať, ale aj nemusí... Ja som ju brala len raz dávno a rozhadzalo mi to cyklus na pol roka.

ruzasipova
12. apr 2020

Ako prva pomoc vo vaznych pripadoch je dobra, ale fakt rozhadze hormonalny cyklus tak na pol roka. A inak, mozno ti ju v lekarni nebudu chciet vydat, aj to sa mi stalo.

andreal1
autor
12. apr 2020

@ruzasipova
@janulienka1103 Baby uzila som tabletku ak nahodou viete poradit mam cakat menstruaciu po uziti alebo mi to nespusti menstruaciu ?

klarka0002
12. apr 2020

@kulumulu123, 72 hodín.

janulienka1103
12. apr 2020

@andreal1 no prv mi prišli normálne, ale potom ako píšem toho polroka mi chodili tak jak im prišlo... Druhýkrát by som to nespravila

matqa411211
12. apr 2020

vôbec ti to nemusí rozhádzať cyklus, je to individuálne, ja som ju raz tiež užila a všetko prebehli vporiadku aj ms mi chodila normálne ako predtým...

ruzasipova
12. apr 2020

@andreal1 cakaj, pride. A potom uvidis ako dalej. Prajem, nech si co najskor ok.

prisera123
21. apr 2020

@andreal1 Nemohli by sme sa nejak spojiť? Stalo sa mi to isté a teraz čakám. 🙄 rada by som sa o tom s niekym porozprávala.

andreal1
autor
21. apr 2020

@prisera123 kludne napis spravu