Svietia mi tu 2 správy ako neprečítané,mate skúsenosť?

bella77
23. apr 2020

Ahojte vedeli by ste mi poradiť co s tym? Už par dni mi svietia 2spravy ako neprecitane,pritom všetky inzeráty mam prečítane...nejedná sa o súkromnú postu, skusala som to aj nahlásiť ale tam sa mi nikto neozyva.. čokoľvek som spravila stále to tam svieti...rovnako mi to ukazuje aj na notebooku,aj tablete aj mobile..dokonca aj u rodičov na počítači...zmenila som prehliadac...všetko je aktualizované...už som z toho jeleň...ďakujem za rady

tanyan
23. apr 2020

daj printscreen, nech vidíme ktoré správy ti svietia...

vargatomas1
23. apr 2020

Ja mam ten isty problem svietia mi moje nakupy 2 spravy a popritom mam tiez všetko prečitane

tanyan
23. apr 2020

možno je to dočasné kvôli nejakej aktualizácii. kedysi bola aj situácia, že nezobrazilo upozornenie na novú správu, kvôli prebiehajúcej údržbe systému...

sabina897
23. apr 2020

... mne to tiež takto svietilo a nakoniec som zistila, že je správa z jedného už ukončeného nákupu spred 2 rokov, že rozširujú eshop ....

bella77
autor
23. apr 2020

@tanyan Ahoj svieti to všeobecne takto a Keď to otvorím ani jeden inzerat nesvieti ako neprecitane...prešla som ich všetky schválne aspon sto krát...

bella77
autor
23. apr 2020

@vargatomas1 asi budú oni nieco robit..ide to dosť na nervy hihi

bella77
autor
23. apr 2020

@sabina897 Ahaaa to ma nenapadlo pozriet..kokos však ale ja som na MK 8rokov
.toľko správ ...

janulienka83
23. apr 2020

@bella77 mne tiez svieti 11inzeratov ako neprecitanych, pricom precitane su. Uz dva mesiace mi to nechce zmiznut a tiez neviem co s tym.

bella77
autor
23. apr 2020

@janulienka83 vam svietia konkrétne inzeráty,? Lebo mne len všeobecne svieti..neukáze ktory inzerat akože nemam prečítany...každopádne to bude ich chyba...najviac ma mrzí,že sa nie je kde obrátiť,lebo sa tam nedá dopísať...stále to hodí späť...že nemám aktualizovaný prehliadac...pričom ja mam najnovšiu verziu..všetko aktualizované..

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bella77
autor
23. apr 2020

@retatka skúšala som napísať tam kde je kolónka mam technicky problem..ale mi 300 odpovedí dalo co mam urobit, pričom som už všetko urobila..aj napriek tomu to svieti..vrrr....neviem možno to samé zmizne ...uvidime

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
haanovajana
23. apr 2020

Aj mne svieti 1 správa moje nákupy už 3 dni,tiež mi to nechce zmiznúť.

bella77
autor
24. apr 2020

@haanovajana mne tiež uz par dni...preto som aj túto diskusiu založila, aby si to všimli...zda sa však,ze zatial nic

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bella77
autor
24. apr 2020

@retatka Juuuj sa máte hihi..mne to ešte svieti...ale tak hádam to zrušia aj mne pekny vecer

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bella77
autor
24. apr 2020

@retatka mne stále svietia juj

tanyan
24. apr 2020

@bella77 rieši sa to postupne, napíš na technickú podporu a vyriešia to aj tebe 😉
https://www.modrykonik.sk/help/#cat-technical-s...

bella77
autor
24. apr 2020

@tanyan dakujem krasne,tam som uz skusala pisat...nic

bella77
autor
24. apr 2020

@retatka a vy ste im pisala na technickú podporu? Ci samé to zmizlo?

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julia204
24. apr 2020

Aj mne svietia 3 den tiez 2spravy ako neprečítané a pritom všetko prečítané nepotrebné stare zmazane ☹

bella77
autor
24. apr 2020

@julia204 no hádam nam to všetkým postupne opravia...ja už som aj pisala na tu technicku podporu

bella77
autor
24. apr 2020

@retatka tak uvidíme...hádam to čoskoro opravia všetkým...dakujem

bella77
autor
24. apr 2020

Jeeeeej tak už mi nesvieti konecne nic...prišla som na rad...ďakujem vám všetkým. Prajem vsetko dobre

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz