Svet nie je len samé slnko a dúha

30. jan 2021

Veľa žien tu píše ako sa trápia zo života, vzťahu, zdravia, rodiny... Veľa žien prosí o radu a pomoc lebo nevládzu a nevedia ako ďalej... Teraz ti niečo poviem a to si zapamätaj 🙏❤️

Svet nie je len samé slnko a dúha,
je to strašne zlé a drsné miesto... Ale aj keď si silnejšia zrazí ťa na kolená a nechá ťa kľačať keď to pripustíš.
Nikto nerozdáva tak tvrdé rány ako život,
ale nejde to ako dostaneš... ale o to koľko rán znesieš
a cez to sa znovu postavíš, koľko rán zvládneš prijať a nezastaví ťa... Iba tak sa víťazi.
Chce to poznať svoju cenu a ísť plne za svojím ale musíš vedieť znášať rány a nie si sťažovať, že nie si tam kde si chcela a ukazuješ na toho a toho, že to zavinili... To robia zbabelci a to ty nie si, si lepšia pamätaj.
Ale kým nebudeš veriť v sebe samej, nikdy nebudeš šťastná ❤️

lula313
30. jan 2021

Niekto nám tu odcitoval Rockyho😀

andreatytler
30. jan 2021

@lula313 To vazne je to z Rockyho? Sadlo by to...🙂

autor
30. jan 2021

Nezáleží od koho to je... Je to pre ženy ktoré nevedia ísť ďalej v živote

marseillefan
30. jan 2021

@lula313 ja ťa normálne žerem :D

goodidea
30. jan 2021

..... Svet ja len sama dúha a slnko

desore
30. jan 2021

Pointa super 👍, preklad 👎.

deti95060810
30. jan 2021

@lula313 👍👍👍

mpg
30. jan 2021

Je to tak, že nemôže byť vždy všetko len dobre, a prekážky treba prekonávať, ale poradiť sa pred rozhodnutím je dobrá vec, sú ľudia, ktorí už také niečo prežili. Len nie je u každého rovnaká situácia, niekedy zavážia aj maličkosti. Ja som sa dlhé roky zaoberala astrologiou a aj tam je to vidieť už základnom horoskope, čo bude robiť problémy, niekomu vzťahy, niekomu zdravie, niekomu rodičia, priatelia atď.

osky
30. jan 2021

No...mna to teda vobec nepriviedlo na pozitivne myslienky,hned od zaciatku textu sama negativita...

A potom dalej skor vycitky..
Neposobi to ako nieco,co ma cloveka nakopnut.
Daj to citat zene s 3 detmi ktoru buzeruje doma tyran a ona nema kam ujst,alebo cloveku co zije z ruky do ust s minimalnym prijmom....
Musis musis....

Clovek moze len to,na co ma peniaze,moznosti...
A tie su casto chatrne,az nulove...

Suhlasim ze zivot treba brat z pozitivnej stranky
Ale ked uz sam nazov temy je plny negativ....ja som vahala,ci vobec nazriet dnu...
A len co mi to narusilo moju dobru naladu.
Toto nie je povzbudenie😉

autor
30. jan 2021

@osky každý má svoj názor a niekto iný v tom môže vidieť niečo iné, pozitívum. Ak ty v tom vidíš niečo iné tak si to nechaj pre seba a nepíš to sem lebo určite si není na tom zle ani nič také nepotrebuješ počuť ako ženy ktoré nemajú motiváciu pr. sú aj ženy ktoré mali potrat a sú v depresiach... Ak chceš byť múdra alebo smiešna tak nie si... Ale áno život ma aj pozitívne stránky

autor
30. jan 2021

@desore dobre vedieť 👌

ivanizna
30. jan 2021

Toto čo sú za básničky. Veď si založ blog, keď chceš ženy tľapkať po pleci, po prvýkrát mi príde divné, že taká duchaplnosť je anonymná. Tvoja rada a slová útechy sú veľmi všeobecné, a vlastne nič z toho.

kittykat22
30. jan 2021

A nepises to nahodou preto ze tvoj zivot je cirkus humberto? Casto zeny ktore sa silou mocou snazia zachranit svet, potrebuju skor zachranit same seba 🤷‍♀️ Pre mna co si napisala je taky vseobecny blabol. Problemy zien v zivote su rozne - od chorych deti, nevernych manzelov, financnej nestability, problemovych rodicov/svokrovcou, problem v socialnych rovinach ... Neviem ako si predstavujes ze veta "nikto nerozdava take tvrde rany ako zivot" im k niecomu bude.

Musis vediet znasat rany?? WTF 🙈😀 To je z 50 odtienov blbeho zivota? 🤣🤣

osky
30. jan 2021

Toto je slobodne forum.kazdy moze vyjadrit svoj nazor.
A prave tie osoby ktore spominas,potrebuju tu pozitivitu...
Cize este aj sama sebe pritirecis🙃🙃🙃🙃🙃🙃

elizabet173
30. jan 2021

Chce to lepsi matros a bude aj slnko aj duha, aj farebny dazd 🙂 Iba nechapem zmysel zalozenia tejto temy, ale zase nemusim chapat vsetko, ze

teleskop
30. jan 2021
lula313
30. jan 2021

@marseillefan ale musím sa priznat, že skôr ako z Rockyho si tie slova presne pamatam z pesnicky 4D Šampión. (To som mala v mladosti take rapové obdobie😂😂😂)

babydesire
31. jan 2021

Ja zasa vravim ze vsetky rany lieci a vylieci ci aspon zmierni len ČAS...ak v danej chvili citis hnev - vyzur sa, ak citis bolest - vyplac sa, ak potrebujes sa vyrozpravat - kecaj, ak potrebujes radu - pytaj si ju...casom vsetko zle prejde a mozes triezvo hladiet na davnu bolest,hnev,smutok,frustraciu...a poucit sa,naucit sa nieco o sebe ci inych,,dokazes podat pomocnu ruku,ematicku naruc, radu ci pochopenie inym...vsetci mame obcas zly den,tyzden,mesiac,obdobie...bez vylevu emocii by sme si ublizili este viac..to musi ist von...takze, silne zeny ponechajme v nadhernych romanoch,tam patrili,patria a vzdy patrit budu, do reality patria realne zeny,,dakujem

marseillefan
31. jan 2021

@lula313 to nie je len o tom... že ako žena vôbec rockyho poznáš, že si si to s ním vôbec spojila (ja som napr. nemal ani šajnu), že si zareagovala ako prvá o pol štvrtej ráno!!, že si svojmu príspevku dala ten ironický tón... no proste už je neskoro... už si nemiesto J.Alba na mojom zozname 5 celebrít, s ktorými vieš čo... a už je aj zalaminátovaný 🙂