Svadobné šaty z Číny

13. okt 2022

Od kial ste objednávali? Wish? Aliexpress? Koľko stáli? Aká bola kvalita?

elenka.k
13. okt 2022

ja by som skôr neriskovala, predsa len, ak ti nesadnú?? Ináč, ja som mala šité na mňa 😉 Mala som jedinečné a presne stavané na mňa 🙂

layla123321
13. okt 2022

Ja som objednávala odtiaľto

https://www.ever-pretty.com/

Sú tam vždy mierky, treba sa odmerať. Šaty mi sedeli a su krásne, mala som svadobné aj popolnočné odtiaľ, dokopy za 82e. Skoro vždy majú nejaký kupón na zľavu, od určitej sumy je poštovné zadarmo. Ale chvíľku to trvalo.

radkaradix
13. okt 2022

Ja som mala z aliexpressu za 75 eur na mieru, plus som si ich davala upravit krajcirke, lebo mi boli aj tak trosku velke v pase a dokupila som si kruh, spolu ma stali teda 150 eur. Predala som potom za 80 eur 👌

bessie12
13. okt 2022

@layla123321 krasne. Jednoduche a elegatne 🙂

simik411
13. okt 2022

Ja som mala.tiez z Ali, krátke a šité na mieru sikmac chcel presne miery atď sme dosť komunikovali doniesol ich kurier a každý chvalil ale stali okolo 140eur hah

autor
13. okt 2022

Ako ste kúpili šaty z aliexpresu na mieru? Nemáte link?

simik411
13. okt 2022

Ja som to riešila v roku 2016, ten obchod už neexistuje nenájde mi stránku, ale tak je veľa toho tam treba hlavne pozerať feedbacky ak sú ok a dáš správne miery tak by nemal byť problém..

radkaradix
13. okt 2022

vybrala som si saty, ktore sa mi pacili a kde mali v popise napisane, ze siju na mieru a po objednani mi predajca napisal, aby som mu poslala miery. pred odoslanim mi saty na moju ziadost aj poslali nafotene.

pukina
13. okt 2022

ja som mala na mieru tieto: https://a.aliexpress.com/_mNddODe
vopred som pisala predajcovi, poslala som rozmery podla popisu pod satami, potvrdil a potom som zadala objednavku a na zaklade toho ich spravili.

liloastitch
13. okt 2022

Ja som si šaty kupovala od pani cez internet, tvrdila, že ich dáva šiť v zahraničí a bla bla. Prišli tak čistý Aliexpress 😂 ale boli super, nemôžem sa sťažovať,len keby to viem, tak si ich objednám sama bez jej 100% prirážky.

kamatopo
14. okt 2022

@liloastitch aj ja som sa tak nachytala. Skoro ma vytočilo keď som ich našla na Ali. Ja že to pani šije na mieru🤦🤦🤦. V tej dobe som nevedela o Aliexpresse. Šaty za ktoré som ja dala 115e by ma tam vyšli 45e. No čo už.