Suzuki Vitara

saska112
5. nov 2021

Ahojte, zvazujem kupu tohto auta ale nasla som minus a to, ze je pri vyssej rychlosti dost hlucne. A teda, kto ma toto auto mozte mi to potvrdit alebo vyvratit? dakujeeem 🙂

zuzi_747
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simsalabim
5. nov 2021

@saska112 ja mam 6 rocnu Vitaru a mne hlucna nepride, ale manzel stale tvrdi, ze hlucna je... tak asi aj zalezi od toho, co je pre koho "hluk". Skus nejaku riadnu skusobnu jazdu a uvids, ci by ti to vadilo.

mima1
5. nov 2021

Podla toho kde s tym chces ist. Ak jazdit po meste do skoly ci skolky atd tak je to ok. Ak niekam na dovolenky tak da sa to prezit ale trosku huci. Ale zas neni to vrtulnik…

saska112
autor
5. nov 2021

@mima1 praveze bude to moje auto. Cize vozenie deti, sem tam lyzovacka (kedze manzel nelyzuje chodim sama) a na nejake nakupy 😀 na dovolenky sa bude chodit manzelovym ktore je tiche a pohodlne

saska112
autor
5. nov 2021

za tu cenu sa mi zda super vybava aj 4x4 ked si porovnam ostatne

mima1
5. nov 2021

Tak sem tam sa to da. Do mesta je zamna super. Ze nakupy skola skolka atd.

simsalabim
5. nov 2021

@saska112 tak na tvoje potreby je podla mna uplne v pohode. Ja tiez vacsinou v meste, ale uz sme s nim boli aj po Slovensku a raz aj v Chorvatsku. fakt to nehuci ako mixer...

blondiee83
5. nov 2021

Sestra ma 2017ku a mne hlucne nepride. Samozrejme, ze nemozes porovnat s luxusnymi autami za 70tis.eur, kde pocujes aj komara...
Ale podla mna vo svojej triede je perfektne, oni su velmi spokojni 🙂

saska112
autor
5. nov 2021

teraz sa uz len rozhodnut medzi manual a automat...ale priklanam sa k manual lebo sa lepsie ovlada....ale zas v podpatkoch sa lepsie soferuje automat. V zapchach nebyvam

saska112
autor
5. nov 2021

1700€ rozdiel to mozem na tu dovolenku 😀

mima1
5. nov 2021

My mame manual. Automat sme nechceli

saska112
autor
5. nov 2021

@mima1 tiez sa priklanam k manualu

simsalabim
5. nov 2021

@saska112 aj ja mam manual, teraz by som uz zo zdravotnych dovodov privitala automat.

eva_u
5. nov 2021

@saska112 premyslite ten automat ja už 6 rokov jazdim na automate a k manuálu by som sa už nevratila.....nemusím preradovat pre mna ovela pohodlnejsia jazda ale samozrejme každý to moze vnimat inak 🙂 a aj my chceme kupit vitaru este do konca roka podla mna super auto za tie peniaze rodicia ju maju od 2016 a iba chvália 🙂

saska112
autor
5. nov 2021

@eva_u no len je problem s automatmi...vraj budu az bud, rok...teda ak mate aj farbu vybratu

mima1
5. nov 2021

@eva_u ak chcete tento rok jazdit tak to uz asi bude fakt problem. Jedine nieco co bude skladom no ak budete chciet vyberat nieco tak to bude asi na dlhsie

saska112
autor
5. nov 2021

treba obvolat vsetky Suzuki na SK a zistit co kde maju alebo sa da objednat

mima1
5. nov 2021

No inak my sme tiez pozerali stranku suzuki ked sme sli kupovat. Mali na predajni zrovna to co sme aj chceli. Predtym sme asi dva mesiace boli skusat a ze uvidime rozhodneme sa. Inak bola vtedy cakacia dva a pol mesiaca

simca06022011
5. nov 2021

podla toho s akym autom to porovnavas... najlepsie je vyskusat. Podla mna nie je nijak extra hlucne, uplne v pohode (ma svokor cca 2-3 rocnu). Plus na hlucnost auta pri jazde maju vplyv aj ine veci (pneumatiky, nosice na strechach atd)...

A inak 1700EUR na aute... no ok, mozes ist na dovolenku, ale ten automat dost sprijemnuje dennodenne jazdy :D tak neviem ci sa to oplati neobetovat. Ak to nekupujes na rok-dva-tri ale planujete s nim jazdit "kym nedosluzi"... Moja mama sa nedala na automat ukecat, plus ked ratala ceny ani elektricke otvaranie okien a podobne veci nechcela v aute, a nakoniec vymienala auto hned ako sa dalo.

juliet86
5. nov 2021

my ju mame. milujeme ju. spolahlive doko auto. v zivote mi hlucna neprisla a to som jazdila aj na bmw5

eva_u
5. nov 2021

@saska112 ano to máte pravdu že nebudeme mat auto tento rok stým už neratame jednu skladovku sme nestihli a už nie sú automaty skladovky vobec mne ide hlavne o cenu lebo od buduceho roka maju zdražovat tak chceme este zajednat za tohtorocnu cenu

saska112
autor
5. nov 2021

@eva_u to neviem ale vraj do konca novembra je akcia na zimne gumy zdarma

saska112
autor
5. nov 2021

@eva_u aku chcete farbu?

saska112
autor
5. nov 2021

@mima1 ako sa vam islo na testovacej jazde?

mima1
5. nov 2021

No bol to nezvyk lebo predtym som jazdila na uplne nizkom aute honda civic 😂 to som sedela az na zemi skoro a zrazu vyhlad ze cooo 😁. Ale vtedy sme skusali vela aut lebo sme nevedeli ze co kupit. Nakoniec nas vitara prehovorila😂 ale jazda bola celkom dobra

eva_u
5. nov 2021

@saska112 aha to ani neviem stymi gumami my este cakame na hypotéku lebo sme ziadali o navysenie aby nám to vyšlo....a farbu bielu lebo za ňu sa nedoplaca ale Keby som si mohla vybrat tak určite tu savannu ale ta stojí 900€ 🙈

saska112
autor
5. nov 2021

@eva_u to co som chcela ja je len v ciernej metalize tak beriem aj to...ale biela a cierna boli moji favoriti

saska112
autor
5. nov 2021

@eva_u tak drzim palce...ja idem kupovat bez testovacej jazdy takze som zvedava 😀 muz kruti hlavou...ale ja na ake auto som presedlala na to som si zvykla

oli18
5. nov 2021

@saska112 My máme tiež Vitaru, predtým sX4. Sme s touto značkou spokojní. Na tú cenu je výborná výbava, hlučnosť nebadáme. Tak nech sa ti kúpa vydarí a nech si spokojná 😉

betulinka1
5. nov 2021

@saska112 mám vitarku 4 roky, 4x4 automat. Je hlučnejšia pri vyššej rýchlosti ale ja rýchlo nechodím. Ak potrebujem sviznejsiu jazdu, tak prepnem režim šport. Inak super autíčko aj spotreba. Za mňa si kúp automat , po meste úplne pohodlné. Neviem či majú hybridy lepšie a tichšie motory. Ja mám benzín. Určite išli kvalitou hore. Daj si skúšobnú jazdu. Jediná nevýhoda je menší kufor. Scross má údajne väčší.