Sušička Bosch zahlásila jednoduchú údržbu a mne to nejak nejde 😂😀

vrabcek15
12. aug 2019

Ahojte žienky,ako nadpis prezrádza sušička (typ wtw876wby)si zahlásila jednoduchú údržbu (objavuje sa také CArE)tak teda zobrala som manuál do rúk a šup šup robiť to čo píšu,ale mne to nejak nejde😂🙉 preto vás prosím tie čo máte Bosh-ky a zahlási vám to údržbu ako postupujete?(lebo ja si už so seba srandu robím,že sušička inteligentné zahlási údržbu ale majiteľka je tak blbá,že ju nevie spraviť 🙂🙉) všetkým vám veľmi pekne ďakujem

korunka1
12. aug 2019

@vrabcek15 nemám tú tvoju, ale predpokladám, že ostatné baby postupujú podľa pokynov v manuály. Veď choď bod po bode

joja101
12. aug 2019

Da sa na tej susicke vybrat nejaky filter aby si ho mohla vycistit?

traktor
12. aug 2019

Máš filter priamo v práčke,keď otvoris dvierka...výber a vyčistí ho ...a potom máš ďalší filter na boku práčky,tak naspodku vpredu...tak to otvor tiež vyčistí+ tam máš aj také mriežky aj tie môžu byť od prachu

rozkosnica1
12. aug 2019

@traktor akurat ze rec je o susicke a nie o pracke 😅😅😅

seahorse27
12. aug 2019

Ja mam boschku uz cez pol roka a taketo nieco mi este nenahlasila. Ja po kazdom susiacom cykle cistim filter.

traktor
12. aug 2019

@rozkosnica1 myslela som susicku..neviem prečo mi tam skočila práčka🤔😁

lucyka1
25. máj 2020

@vrabcek15 ahoj. ja mam presne tento typ susicky ktoru som zhruba pred dvomi tyzdnami kupila... toto care mi este nepisalo asi preto ze je este nova... ale mam taky problem ze dolu pod bubnom co je kondenzator mam vodu po kazdom suseni.. mas aj ty? neviem ci je to normalne.. dakujem za kazdu radu.

kattija
21. jún 2020

@vrabcek15 ako si sa zbavila na displeji toho "care" akurat s tym bojujem .dik k

denidenisa
26. sep 2020

Postupuješ podľa návodu a spustiš to tak, že nastavis program do pozície 1 (ja mám BAVLNA), stlačíš na displeji tlačidlo žehlička (suché na žehlenie) a stále to tlačidlo držíš a potocis kolieskom na program 4 (ja mám jemne/hodváb) a potom už len spustiš

kattija
26. sep 2020

@denidenisa susicka ma byt pti tom prazdna? dakujem idem to skusit.

denidenisa
27. sep 2020

@kattija áno, prazdna 😊

denidenisa
27. sep 2020
kattija
28. sep 2020

@denidenisa supeeeer ja toto vobec nemam v navode...velmi ti dakujem

denidenisa
29. sep 2020

@kattija nie je za čo 😊

tina1979
7. nov 2021

@denidenisa dakujem za foto instrukcie, velmi pomohlo 😘

denidenisa
7. nov 2021

@tina1979 Rado sa stalo ❤️