Sušenie páperovej bundy

lilianka28
5. apr 2022

Sušite páperovu bundu v sušičke? Ak áno, tak na akom programe. Ak by vedel niekto konkrétne poradiť, tak ide o sušičku AEG.
VĎAKA.

anulienka99
5. apr 2022

Áno, môže sa sušiť, no je dobré použiť také guľôčky do sušičky - ja mám z lidl. To zabezpečí, aby perie nezostalo na jednom mieste. Konkrétny program neviem poradiť. Možno kukni do návodu k sušičke. ☺️

luccija
5. apr 2022

@lilianka28 na bežnom s tenisovými loptičkami a potom ju nechám ešte na sušiaku a vytriasam

lilianka28
autor
5. apr 2022

Tie guličky/loptičky myslíte takých "ježkov"?

lesnajahodka
5. apr 2022

Manžel si kúpil mega drahú, tam sme dávali mega pozor pri praní a sušení. Mali sme ju zapnutú asi na 7 sušení, kým bola poriadne vysušená, mali sme to s tými jezkami a na najmenej stupňoch a vyšlo to, ako nová 🙂

ivicka0502
5. apr 2022

ja som dala do sušičky s tenisovými guličkami. Kým som sušičku nemala, oprala som ju, dala vysušiť a ručne som každú jednu usušenú guličku peria "rozbíjala" - dá sa to aj tak aj keď je to pracné

zuzahajdulka
5. apr 2022

@lilianka28 my mame sice Bosch, ale je tam normalne program na paperove veci. Na tvojej nie je? Ja normalne periem v pracke aj paperove vankuse aj paperove bundy a vsetko sa to krasne vysusi a napufka v susicke. Nedavam ziadne lopticky, nie je treba.

lilianka28
autor
5. apr 2022

@zuzahajdulka práveže na práčke takýto program nie je uvedený. Skúsim ešte riadne prečítať návod/príručku.

zuzahajdulka
5. apr 2022

@lilianka28 , na tom programe je po anglicky napisane "Down" a je tam piktogram vetrovky. AEG to moze mat podobne.