Sused nad nami má ploštice

mon1305
5. apr 2024

Dobry den, chcela by som sa opytat, sused nadomnou sa vystahoval, a teraz sa zistilo ze ma plostice v byte. Caka ho postrek ktory si ide robit sam so zakupenymi pripravkami od deratizacnej firmy. Je mozne ze ked postrieka svoj byt tak plostice si najdu ku mne cestu cez stupacky v kupelni alebo radiator co nas spaja? Mozem dako zasilikonovat radiator stupacku? Prosim poradte, posledne co chcem je mat tieto stvorenia doma. Dakujem 🙂

nadej1111
5. apr 2024

@mon1305 keď ich má sused nad vami je veľká pravdepodobnosť že ich už máte aj vy alebo určite dostanete ...nemáte po tele štípance?

syslik81
5. apr 2024

ak ma naozaj plostice musite vstriekat cely vchod ... takze oboznamit spravcu domu a zajednat hromadnu deratizaciu

andrejka1974
5. apr 2024

@mon1305 treba aby to prišla vystrieľať špeciálna firma my sme mali doma a nikto iný nemal vystriekali a bol pokoj

lucylaw
5. apr 2024

@mon1305 Určite to treba riešiť hromadne v celom dome,u nás sa stalo to isté,susedia predali byt a odsťahovali sa a nový majiteľ zistil,že v byte sú ploštice,prišla k nám do vchodu firma a vystriekala rad za radom každý byt..

mon1305
autor
5. apr 2024

Nemam po tele nic ani som ziadnu nevidela prezrela som cely byt. Domovnik sa k tomu postavil tak ze dal vtstriekat len vytah a schody, byt si musi kazdy riesit sam...

marianarem
5. apr 2024

@mon1305 Vystriekaj opakovane okolie miest, kadial by k vam mohli prist. My sme raz mali v baraku mravce, niektori susedia boli proti hromadnemu striekaniu, takze domovnik mal zviazane ruky. Boli ich take kvanta ze denne zozrali cely domcek a aj tak to nepomahalo, stale chodili. Nakoniec pomohlo vystriekat Biolitom miesto, kade vchadzali do bytu, stratili o mna zaujem.

mon1305
autor
5. apr 2024

No ja dufam ze nepridu lebo zosaliem ked citam tieto diskusie

nadej1111
5. apr 2024

@mon1305 nájsť plosticu je veľmi ťažko a už vobec nie za bieleho dňa....vychádzajú v noci....riešili sme to v paneláku aj my našťastie sme ich my doma nemali ale susedia nad aj pod zamorenym bytom mali....ale existujú aj také pasce tak skúste kúpiť tie,dať k posteli a uvidíte či tam sú či nie

20erika07
5. apr 2024

Urcite by som si dala vystriekat byt aj ked na vlastne náklady. Kolegyna mala dokonca plosticu od suseda na vyvešanom pradle, ked on vytriasal zo svojho okna.

rezanka73
5. apr 2024

blbé

zazka666
8. apr 2024

@mon1305 požiadajte bytový podnik o dezinfekciu celého bytového komplexu, vrátane pivníc. Treba to urobiť dvakrát v nejakom odstupe, kvôli vajíčkam.

kathhii
10. apr 2024

@mon1305 určite to treba riešiť plošne, ak sa to vystrieka v jednom byte, prelezu vedľa... Treba kontaktovať správcu bytového domu.

culienka
10. apr 2024

Ak nebude on v tom byte budú hľadať potravu a môžu sa rozliezť

plosticask
Odpoveď bola odstránená
Zobraz