Šúpu sa mi päty - čo s tým?

natal12
27. aug 2018

Ahojte baby. Teraz som vyzula biele ponožky a strašne ale ozaj strašne sa mi šúpu päty co mam s tym robit? :( ponozky som dala dole a vsade sama šupa :(

dadda
27. aug 2018

krém na päty, napíš mi poradím ti jeden skvelý ;)

natal12
autor
27. aug 2018

Baby minulý tyzden som skusila parasoftin ponozky to bude asi s toho ci?

saslavka73
27. aug 2018

@natal12 Však to preto. Návod si nečítala?

misdik
27. aug 2018

@natal12 ahoj krem na nohy. Poznam jeden ucinny a kvalitny produkt. Sk chces vediet viac napis mi 😉

weronkaa
27. aug 2018

Jasné že z Parasoftinu, mne sa po ňom začali šúpať päty po 4dňoch. A šupali sa mi potom v kuse aj mesiac

miakurka
27. aug 2018

Boze 😌🙈🙈🙈🙈

natal12
autor
28. aug 2018

@misdik ved napis aky 🙂

natal12
autor
28. aug 2018

@miakurka nejaký problém? !!

natal12
autor
28. aug 2018

@weronkaa fuuuuu to mi ani nehovor 😡😦 uz tie ponožky nechcem videt!😂

lenkakravcova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natal12
autor
28. aug 2018

@lenkakravcova ved hej. Aj keby napíšu nechcem ich 🙂

kratulka
28. aug 2018

Ak máte problém s nohami-paty atd..praska koza atd...
Mám pre vas návod lacný a účinný.. aspoň mne po rokoch nohy dokopy dal...
Po každom umyti sprche poriadne nohy vysuchat s frote uterakom a natrieť mastnejsin krémom- mne sa osvedčil obyčajny balea - ružový ..cca 1.69 eura...zelený je skor osviezujuci ..ale myskim aj obyčajná nivea musi byt ok a potom ponožky na to a hotovo...za 4-5dni velke puknutia na pätách som mala len ako ciarocky a kedze mam nohy po babke-kosticky vybocene atd. Aj boky noh a pri prstoch vsnkusiky zhrubnutu pekne postupne ide to dole...ziadna pemza brusky a skrabky uz vobec..pomaly to dole setrne ide....skuste nic za to nedate

kratulka
28. aug 2018

Toto je moja päta co bola pred 3 tyzdnami dopukana ..ryhy pol cm hlboké...skuste ak vám to nepomoze skusajte dalej...😉

natal12
autor
28. aug 2018

@kratulka ten balea krem to je priamo krem na nohy? Ci? A len v DM ho mAjú ze?

kratulka
28. aug 2018

Ten konkrétne co ja myslím.dm maju priamo na nohy..ale nemusí byť ten..ale je taky mastnejsi..akoby kusok vazelinovy...aktuálne ho nemám teraz mám zeleny ale ked ho spotrebim uz len ružový..pridám foto zeleného

kratulka
28. aug 2018

@natal12 tento bol lepší ale hovorim aj obyvajna nivea bude ok...

fem
28. aug 2018

@kratulka nivea nebude ok , tento obsahuje urea, to je velmi pomocne pre popukane paty, alebo diabetikov tiez.
@natal12 potom mozes pozriet, ktorý obsahuje tej urea viac z balea...

kratulka
28. aug 2018

@fem no možno preto ja sa nevyznám ale toto mi fest pomohlo lebo uz som mala nohy hrozne..a starám sa a aj tak boli nafigu..
PS som tehotna nohy dostanu zabrať..a predsa su pekne
Zelený nema urea ale cajovnik

keyneska
28. aug 2018

Parasoftin je perfektná vec! Mne sa na ôsmy deň dosupali a teda tá zmena oproti bežnému stavu je úžasná. A čo sa týka krémov na nohy mne pedikerka poradila proste vazelinu 🙂

kratulka
28. aug 2018

@keyneska ono je to individuálne...mne ta vazelina za bola príliš mastna..nevsiaklo mi to poriadne do nôh..a na druhý deň by sa mi klzalo v topankach..davala som na nohy aj sacky a ponožky...hovorím treba vyskúšať a nájsť si svoje...mne toto starý babuskin navod pomohol...

map0007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
map0007
31. aug 2018

@natal12 Máte dobrý pitný režim?To býva aj tým že je telo dehydrované.