Suprisimo - trestné oznámenie

hudackova
16. mar 2021

Ahojte..Nedá sa mi zapojiť do diskusie ohľadom podvodu tejto stránky. Objednala som si dnes u nich slúchadla ale moja vina že som si neprečítala recenzie v diskusiách a prídem zrejme o 27€..Je tu niekto kto podal na nich trestné oznámenie? Platila som kartou bez toho aby ma pýtalo sms kľúč, snáď sa mi nenabúrajú do účtu..Neviem čo robiť..Poraďte 😢😓

liz_lemon
16. mar 2021

pockaj taky mesiac, a ak ti nic tovar nepride, alebo nejaky iny, tak chod do banky, a reklamuj to, pri platbach kartou mas sancu na vratenie penazi vdaka kartovym spolocnostiam, ktore poskytuju pomoc pri roznych takychto problemoch
3-DSecure platby su povinne len u obchodnikoch vramci EU, takze to je uplne normalne, ze nepytalo SMS kod, platby kartou su bezpecne, nikto sa ti nenabura na ucet

hudackova
autor
16. mar 2021

@liz_lemon pre Boha to sa mi uľavilo..ale pre istotu si ešte ráno zavolám do banky..Ďakujem pekne za info

liz_lemon
16. mar 2021

@hudackova a hlavne najprv treba citat recenzie, popozerat stranku eshopu, ci vyzera doveryhodne (je tam realny kontakt na obchodnika + obchodne podmienky), a az potom nakupovat, ale nie si jedina, teraz je podvodnych eshopov extremne vela

hudackova
autor
16. mar 2021

@liz_lemon často objednávam ale toto sa mi stalo prvýkrát..zlákali ma krásne bezdrôtové slúchadlá a veľa mi netrebalo aby som naletela..Recenzie boli ale na stránke a boli to asi fejkové účty na fb..Nabudúce budem vedieť

8nelly7
1. jún 2021

Zdravím ako ste dopadli ohľadom tovaru z tejto stránky ? My čakáme už vyše 60dni a dotyčná pani nám za každým napise toto sledovacie číslo (ktoré neexistuje ) UH331686057BE

hudackova
autor
1. jún 2021

@8nelly7 Zdravim, no akurát keď som sa to chystala reklamovať v banke druhý krát tak ten tovar mi prišiel. Balík z Číny a aj taká kvalita ale prišiel.

barbarelle
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
8nelly7
14. jún 2021

@barbarelle mne dnes poslali po hodné dlhej dobe

tianka2013
28. jún 2023

Ja som si objednala a zaplatila v decembri 2022 dve objednávky v hodnote 70€a nič doteraz že nemajú na sklade a teraz že nech skúsim reklamáciu na nejakej pošte

iva_ab
7. aug 2023

@tianka2013 a ako si prosím dopadla alebo to ďalej riešila / neriešila? Ja som objednávala 10/2022, chcela som reklamovať a prišla mi odpoveď, že sa mi to snažili doručiť ale nezastihli ma, pritom žiadne info ani mail, ani telefonicky ani na prepravcu a viac nič. Čítam na SOI, že oni s tým nič, lebo firma nemá sídlo na SR a keď sa chcem sťažovať link na nejakú čínsku stránku 😡 či sa môžem nato celkom vykašľať, lebo má to stojí len energiu a výsledok nebude žiaden?