Súdny proces počas PN-ky. Poradíte mi?

katarina1234
9. apr 2010

Ahojte kocky...prosim Vas mozete mi poradit. Som tehotna a momentalne na PN-ke, prislo mi predvolanie na sud ohladom Prispevku nevydatej matke a teraz neviem ci mozem ist na sudne pojednavanie kedze som na PN-ke aby to nejako moj ex priatel nezneuzil a ja by som prisla o davky. Dakujem za radu.

susi157
9. apr 2010

katarina ale uz by si mala byt na MD vsak si pred pôrodom.

katarina1234
autor
9. apr 2010

Ja som to pisala v mene mojej kamartky, ktorej chcem takto pomoct nakolko na nete som nic nenasla.

julinka2787
9. apr 2010

Katuška to písala v mojom mene, tak ak babulky viete, tak poraďte prosím! 😒

ada32
9. apr 2010

julinka a nevies to vyriesit tak,ze by ti tvoj lekar povolil aspon na tyzden prave v hodinach ked ma byt to pojednavanie vychadzky?tym padom by si bola kryta.ved v case vychadzok mozes odist z domu a kludne aj na sud.
predpokladam,ze na ten sud chces ist.a ak to ma byt prve pojednavanie,budu ta chciet vypocut.
ked sa ospravedlnis kvoli PN,odrocia to a to nepotrebujes.

susi157
10. apr 2010

ano to si vybav -vychadzky a kedy bude sud lebo za dva tyzdne ta môze vypisat Dr.na MD

julinka2787
10. apr 2010

no práve vychádzky mi dať nemôže. náš posudkový jej to neuzná. je to nejaký blb. súd je teraz 15. takže ísť tam proste nemôžem len tak že?

susi157
10. apr 2010

a to si PN u obvonej?

katarina1234
autor
10. apr 2010

Baby, neviete teda poradit ako napisat ziadost na odrocenie sudneho pojednavania?

julinka2787
10. apr 2010

nie. u gynekologičky. ako rizikové tehotenstvo

maznacik007
10. apr 2010

mozes normalne napisat na sud.. sudkyni ktoru mate pridelenu... das kopiu PN a mozes napisat svoje stanovisko.. k pripadu... a ziadost o odrocenie...

julinka2787
10. apr 2010

ale ja tam práveže chcem ísť. nechcela by som to odkladať.nech je to už konečne za nami. len či tam môžem ísť aj počas pn? to je otázka, ktorá ma zaujíma... ☹

susi157
10. apr 2010

tak ak si na rizikovom tak ta môze vypisat 8tyzdnou pred pôrodom.podla pasu sa divam ze by to mohlo ist.
este som nepocula ze gyn.ma posudkoveho

susi157
14. apr 2010

julinka ako si to napokon vyriesila,

julinka2787
14. apr 2010

bolo mi povedané, že tam kľudne môžem ísť, a že ak chcem mať úplnú istotu, tak mám na SP nahlásiť deň a čas pojednávania, že oni to akceptujú. ale keďže mám aj poradňu, tak to ani hlásiť nejdem, lebo aj súd je ráno, tak to je v pohodke si myslím...

julinka2787
15. apr 2010

tak je to ok. bola som tam a je to v poriadku. mohla som. ani sa ma nič ohľadne toho nepýtal. 😝