Sú už výpredaje v Bory Mall?

ckatka
7. jan 2015

Ahojte, tak som sa konecne do toho noveho shoppingu sla pozriet, ze vsak povianocny vypredaj, kupim si nieco pekne na seba. Bola som vcelku prekvapena, ze v obchodoch kde sa ohanaju 50-70%tnymi zlavami, som nasla veci, ktore boli ocividne riadne nadcenene...aby sa im to oplatilo predat este aj po zlave. Priklad - nohavice Nike v Intersporte, ktore som kupila za 30e (mimo akcie) pred 2 rokmi, teraz stali po zlave 50. Cakala som take nieco, ale az v takej miere? Je to normalne??? Ja neviem ako vas, ale mna taketo veci dokazu pekne vytocit,...nakoniec som si nekupila VOBEC nic, hoci obchodak je to celkom pekny v porovnani s ostatnymi.
Celkovo sa mi tam tie ceny zdali strasne premrstene (napriek 50% tnej zlave tie veci aj tak stali strasne vela).
Co na to hovorite, tie co ste tam zavitali?

margieamatusko
7. jan 2015

Ahoj, my sme tam boli asi pred tyzdnom. Tiez som mala pocit, ze vypredaj nula bodov. Myslela som, ze ked je tolko nakupnych centier, tak sa tam budu snazit prilakat ludi. Tymi cenami ich akurat odstrasia.

sissy27
7. jan 2015

@ckatka prečo by mal byť borymall iný ako aupark, polus, avion, eurovea alebo hocijaké iné nákupné centrum na slovensku? 🙂 sama si videla, ako to vyzerá, projekt nestál 5€, nájomné tomu zodpovedá... a ja do neba velebím online nákupy zo zahraničných portálov a kuriérske spoločnosti 😀

ckatka
autor
7. jan 2015

@sissy27 vsak ja robim to iste, ale su veci ktore si potrebujem vyskussat...takze z casu na cas nakupujem oblecenie v kamennych predajniach, nemam konfekcnu postavu aby mi sedeli objednane veci...asi tak
v auparku v C&A ked su akcie tak kupim stvoro nohavic co mi sadnu ako rit na serbel a nezaplatim viac ako 40-50e. Na zlatych pieskoch v Garfielde tiez dostat topanky dobre a relativne lacno. Tu boli akcie a prisamvacku ani tielko sa tam neoplatilo kupit :D

timi1012
7. jan 2015

Ja som tam bola naposledy pred Vianocami, respektívne hned po otvorení, samozrejme že už vtedy boli niektoré veci predražené, ale čo sa tíka darčekov tak som ich za celkom "v pohode cenách" vymákla, ja som sa najviac potešila Adidas taške veľkej cestovnej za 39€ zo 60€ (to bol môj vianoční darček od drahého) ale určite tam tak skoro nepôjdem a keď aj, tak už nie nakupovať, celkovo všetky veľké obch.centrá sú predražené... ja som napríklad nikdy nepochopila ľudí keď som išla okolo kaviarní a podobných predražených kútikov že boli fest plné, ľudia v rukách mobily a pred sebou káva.... neviem asi sedeli 2 hodiny pri 1 káve 🙂 A celkovo mňa by tam sedieť pol dňa nebavilo, asi som iná 😀

lili007
13. jan 2017

Ahojte 😀

Dovoľujem si Vás srdečne pozvať do skupiny,,Bory Mall - kde si nákupy užijú aj deti".👍
https://www.modrykonik.sk/group/8138/
V tejto skupinke sa dozviete všetko o Bory Mall, o akciách či zľavách v tomto nákupnom centre, o rôznych podujatiach zameraných predovšetkým pre deti či rôznych iných informáciách. Pridajte do skupiny a sledujte, lajkujte a prispievajte o všetkom, čo je Vášmu srdcu blízke a týka sa Bory Mall.
Aktuálne tu prebieha súťaž o srdiečka, stačí sa pochváliť nákupom či vychytávkou z nákupov🎁

S pozdravom ambasádroka Bory Mall...lili007😘
#borymall #tipprevas #nakupy #akcie #podujatiapredeti #pridajtesaknam