Sú toto vhodné šaty?

28. feb 2023

Nejde konkrétne o tieto šaty, ale o podobný kvetovaný vzor. Je to vhodné na toto obdobie? Ideme na 70-ku a neviem či to nebude vyzerat veľmi letne. Šaty sú pod kolená kúsok, vo vnútri bude teplo čiže to problém nie je.
Len či to nebude vyzerat letne veľmi

anjelicek26
28. feb 2023

Bude podla mna, toto je fakt motiv na leto

dzulli1980
28. feb 2023

Za mňa sú toto typicky letné šaty, takže nie.

autor
28. feb 2023

No máme zakázané ísť v tmavom oblečení to bolo na pozvánke (kvôli smutným udalostiam u nich), tak všetkých poprosili aby sme sa vyhýbali tmavým farbám

nikasmile
28. feb 2023

Lepšie bude ak by si pridala foto šiat. Možno iné strihovo s takým vzorom sa aj budú hodiť keď sú podmienky...

zuz987123
28. feb 2023

Veď ide jar, tak kľudne aj kvetinový vzor 🙂 tieto konkrétne sa mi na oslavu nehodia, ale ak ide len o ten vzor, tak za mňa fajn 🙂

galganka
28. feb 2023

Švacni na ne pekný svetrík a hotovo. Nosím šaty celoročne, aj tie letné. Ak sa v tom ty budeš cítiť komfortne, nikto normálny to riešiť nebude.

zelenakobyla123
28. feb 2023

Nosím stále kvetované šaty, či je zima či leto, práveže mi ľudi hovoria aké je pekné vidieť kvety aj v zimných mesiacoch. Takže podľa mňa je to úplne v pohode, veď kvety sú radosť🌸

thereisabear
28. feb 2023

Ak vyslovene chceli svetlé farby, tak sú ich kľudne daj.

tykat
28. feb 2023

Biely svetrik a moze byt 👍 hlavne ak si to zelali.

autor
28. feb 2023

Majú aj ramienka tie pridám a samozrejme svetrík, nechcem mať odhalené ramená na takejto udalosti. A dĺžkou som zistila, že sú kúsok nad členkami

galganka
28. feb 2023

Hlasujem za žltý sveter 👍👍👍

veronicka88
28. feb 2023

Parádne...s čistým svedomím

beata_k
28. feb 2023

Pekne 🙂
Ale uplne iny vzor nez na prvom obrazku 😃

ivangeline
28. feb 2023

Jarne...so svetrikom.. ;D Super. Ja som taketo veci ozaj az takto neprezivala...Co ta poohovaraju? Nebodaj poslu domov?

autor
28. feb 2023

@beata_k tak vzor som myslela letné kvety 😄 asi som to neodhadla dobre

autor
28. feb 2023

@ivangeline rada si zakladam na tom, aby som vyzerala primerane k udalosti na akú idem a k ostatným podmienkam

lia2022
28. feb 2023

Pekné veľmi 👍ale tiež mi prídu úplne iné ako tie na prvom obrázku..sú aj dlhšie a pre mňa tým pádom aj oveľa vhodnejšie. Tiež hlasujem za žltý svetrík 😉, bude to super.

merlinja
28. feb 2023

ja by som dala červené sako, na nie svetrík na oslavu. Pekné sú.

magduska2
28. feb 2023

Za mna skor nejaký šik Blejzer.. a super 👍.svetrík bude starecký 🤔

nikasmile
28. feb 2023

Niečo na ramená čo radia baby a super. 🙂👍🏻
Krásne šaty.

andreatytler
1. mar 2023

Pekne su👍. Ja by som dala biele sako.

ma77
1. mar 2023

Krásne šatky v pohode by som v nich šla na oslavu😉

autor
1. mar 2023

A dali by ste k tomu krémové lodičky ? Alebo skôr červené ? Sako mám aj takej farby aj takej, len sa neviem rozhodnúť

andreatytler
1. mar 2023

Podla mna kremove idu skoro vzdy a cervene budu tiez dobre pasovat.
Lodicky by som skor zladila s kabelkou ak sa da.
Daj fotky oboch a budes vidiet ktore lepsie pasuju.

oblecenie99
1. mar 2023

No letné trošku sú, ale podľa mňa super nápad si ich dať aj teraz, veď ide jar, aspoň to bude také svieže 😉 v pohode si ich obleč

sulavikova
24. jún 2023

Presne tieto normálne nosím do školy.