Sú to vhodné plavky?

evamalinova
5. júl 2022

Ahojte baby
Mam problém idem s mužovími rodičmi na dovolenku no moje jedine plavky sú takéto ? Je to moc ? V prípade mi pošlite typ plaviek aký by sa hodil. Ďakujeeem🙂

viestta
5. júl 2022

Ak máš do tých plaviek postavu co na veci mení prítomnosť svokrovcov?

elizabet173
5. júl 2022

@evamalinova normálne si ich zober, ak si štíhla, veď hádam kvôli svokrovcom si nebudeš brať plavky s dlhými rukávmi.

joesvk
5. júl 2022

Už to, že kvôli tomu zakladáš tému podľa mňa značí, že si asi treba kúpiť ešte jedny, v ktorých sa budeš cítiť pohodlne a v pohode.😉

kittykat22
5. júl 2022

@evamalinova obycajne plavky. Svokrovci su z Pakistanu, ze otvaras tuto temu?

hipuska
5. júl 2022

Neviem kde ideš ale ja si vždy beriem 2-3 plavky. Nikdy nevieš, čo sa môže.stat.....

victory7897
5. júl 2022

Keď to nesú ,,boratky,, tak im to môže byť jedno

amelie2017
5. júl 2022

Normalne plavky, v akych budu na plazi stovky zien. Predpokladam, ze necakaju, ze sa pojdes kupat v burke.

martinkatinka
5. júl 2022

Ja by som sa v nich citila teda velmi zle.
Ale ak mas dobru postavu a zakryju, co maju 🤷

sona96
5. júl 2022

Podľa mňa sú v pohode, ale ak by si sa v nich nemala cítiť pohodlne, radšej si kúp aj druhé. Pri najhoršom prestriedas.

lucinka1988
5. júl 2022

úplne tuctové bežné plavky, v ktorých je na pláži aj kdekoľvek na kupku milión žien a mnohokrát aj takých, ktoré na to postavu nemajú..Takže ak sa v nich cítiš ok, určite áno..:

kitycat
5. júl 2022

No ja by som si kupila este jedny.. Mali sme balkon s malo slnkom a schli mi 2 dni.. A rada nosim roznr plavky a nie 8 dni tie iste jedny..

bavlnka92
6. júl 2022

kúp si "pareo" a keď budeš pri nich tak si prehodiš cez seba / alebo letné šaty na to. inak je fajn mať dvoje plavky, keďže dlho schnú..

hulica
6. júl 2022

nechápem 🙂 vezmem plavky také v akých sa cítim dobre či? 🙂

rencina_4
6. júl 2022

keby som mala taku postavicku a mozno aj keby som nemala by som si ich dala lebo takto ta v nich asi najlepsie aj opali ako keby mas neviem ake zahalujuce 🙂

saxana000
6. júl 2022

No toto by ma na dovolenke ako posledne trapilo..a tiez mi je cudne ze beres len jedny plavky..ked sa ti zdaju moc odvazne zober si k nim nejaku satku/pareo..

kvetinka75
6. júl 2022

preboha to čo tu padajú za otázky. Čo nosím oblečené je moja vec. To si šatník mieniš prispôsobovať druhým?

michaela198717
6. júl 2022

@evamalinova ahoj na Bonprix majú super plavky za super ceny

sovica
6. júl 2022

@evamalinova Tento typ plaviek nosím bežne a najradšej, takže mne sa zdajú v poriadku. Pozerám však v Tvojom profile, že o mesiac rodíš. Takže z môjho pohľadu, ja osobne by som si takého plavky v 8 mesiaci nedala, určite by som si dala celé - jednodielne plavky. Ak máš však stále peknú postavu, nepribrala si a len Ti trošku narástlo bruško, tak asi OK. Ty musíš vedieť, či sa na ne cítiš. Pravda je, že som už videla tehotné aj v takýchto bikinách. Ja by som sa však takýchto bikinách tehotná necítila dobre.