Šu tieto šaty vhodné na ples?

30. dec 2019

Ide o obecný-dedinský ples.

zdencaaaa
30. dec 2019

za mna skor nie ale uz som videla vselico na plesoch :D

reni1512
30. dec 2019

nie

autor
30. dec 2019

@reni1512 preco nie?

izabela002
30. dec 2019

Nie

evka258
30. dec 2019

Skôr na pláž

izabela002
30. dec 2019

To su skôr také letné 😊😊 ale ked sa ti páčia kludne si ich daj aj tak je to otazka vkusu ked ich pekne doladis striebornými doplnkami môže to byť fajn 😊 ale to je na tebe

sissy27
30. dec 2019

toto tak na plážovú / garden party v lete, na ples podľa mňa absolútne nie, ani dedinský.

lenkakravcova
30. dec 2019

NIE.
Nie sú decentne, sú lacné (taky letný materiál) a preplácane vzormi. A hlavne sú dosť provokatívne. Akokeby ten výstrih nestačil, ešte aj výrez na stehno.. Je to také ze "ukážem ti skoro všetko" na ples sa mi to vôbec nehodí. Tam ma byt žena za dámu.

silvi300
30. dec 2019

Určite nie

nikiki29
30. dec 2019

Podľa mňa to záleží od úrovne plesu... niekedy nazývajú plesom kadejaké "alko-párty". Ak je to malý, lacný, dedinský ples v lete, tak by som možno rozmýšľala... inak asi nie. Podľa mňa sú príliš ležérne, 2 výrezy na stehno + ten výstrih pôsobí príliš vyzývavo. Plesové šaty by mali vyzerať úplne inak...

titla
30. dec 2019

Absolutne nie

montemotherone
30. dec 2019

Sú to skôr šaty na letnú záhradnú párty vo veľkom štýle

autor
30. dec 2019

Fúha baby, vy to beriete fakt vážne...už som na plese videla aj krátke šaty, vhodné skôr na oslavu..je to asi fakt vec vkusu a názoru. Ale vďaka za každý názor, ešte výber šiat prehodnotím 🙂

0silvia0
30. dec 2019

Ja som na dedinskom plese este nebola, ale ak si ty bola, tak vies co sa tam nosi, asi taka vsehochut. Spytaj sa kamosiek co si obliekaju a podla toho sa zariad.

deti95060810
30. dec 2019

na ples NIE

mar_tina9
30. dec 2019

ja si zas myslím, že v pohode ich zobrať môžeš, áno etiketa a pod. by možno také šaty nepripustila, ale bavíme sa o dedinskom plese (u nás na dedinskom plese majú dievčatá také šaty, že pri názoroch ostatných dievčat, by asi polku osadenstva ani nepustili dnu). Ja osobne by som si ich nezobrala, lebo na mňa pôsobia tiež dosť letne, ale určite lepšie takéto ako krátke a myslím si, že tam to absolútne nikto nerieši v čom prídeš 🙂

reni1512
30. dec 2019

no lebo nie...vyzeraju ako letne na bezny den, ples je urcity druh spoloc.udalosti kde je nejaka etiketa..ked si hoc aj v dedine da kazda co chce na seba potom to tak aj vyzera a vytraca sa elegancia...

cickamon
30. dec 2019

tak vies ono to je aj od toho ci je ten ples skutocne brany ako ples alebo len ako zabava pre mladez...ak je to silvestrovska ci podobna zabava kde sa neocakava "nobl" spolocnost len nejaky DJ, jedlo a pitie tak vpohode...ak by sa uz jednalo o ples kde je moderator, tombola, ziva hudba a podobne tak tam sa rozhodne treba drzat dress codu a to by sa take saty nehodili

elanor
30. dec 2019

to ze si husicky na ples (a jej jedno ci dedinsky ci mestky ci ples v opere - lebo pritznajme si, niektore tzv. celebritky sa dokazu tak dogabat, ze aj Martinka z Turca by vedla nich vyzerala ako kralovna, a ze teda poniektore su hodne dogabane) daju na seba sprostost, to este neznamena, ze to tak ma byt a je to spravne.
A ked mas potrebu sa pytat, ci tieto saty su ci nie vhodne, sama niekde v podvedomi tusis, ze to nieje ok. Lebo keby si o tom bola presvedcena, ze su tie prave a su vhodne na danu udalost, nepotrebovala by si ktomu kometare cudzich ludi.
Ak chces byt za lacnu nevhodne oblecenu koketu, veselo do nich. ak chces byt na plese za damu, hladaj ine vhodnejsie.

evittam
30. dec 2019

@elanor Perfektne si to vystihla.😉

sissy27
30. dec 2019

no ja som tiež videla v národnom divadle ľudí v rifliach a teniskách, ale to neznamená, že je to v poriadku a že tým pádom aj ja pôjdem za debila.
Proste sú miesta a príležitosti, kam sa patrí dodržať nejaký bontón a ples je jedným z nich.

evittam
30. dec 2019

Ak to nemáme brat vazne tak na co riesis. Oblec si co chces.

lucinka1988
30. dec 2019

Nie, sú vhodne na svadbu alebo inú jarnú/letnú výnimočnú udalosť

stanzi
30. dec 2019

Naco sa pytas, ked potom povies ze to berieme prilis vazne? 🙂 Nie, nie su vhodne na ples, a popravde celkovo podla mna su to dost hrozne saty, ja by som si ich nedala ani len na tu zahradnu party...

autor
30. dec 2019

Klud baby 🙂 preto som sa pýtala, lebo som v kútiky duše "dúfala" že dostanem odpovede "áno, kludne si ich zober". Aj napriek tomu, že viem, že to nie sú plesové šaty. No pri Vašich názoroch som pochopila, že naozaj ich nechám doma a dám i ich v lete nasvadbičku. 🙂 podľa mňa sú veľmi pekné, a áno nie sú vhodné na ples. MIER 😇

anita6666
30. dec 2019

Nie ...toto sú letné šaty na letnú prilezitost

autor
30. dec 2019

@stanzi podla teba sú hrozné, podľa mňa sú pekné. Sto ľudí-sto chutí...je to v poriadku 🙂

macik34
30. dec 2019

Kasli na nazor ostatnych. Su odvazne.. A asexi.. No a?? Ak sa v nich citis dobre, tak si ich daj. Asi sa stretnes so zavistou ale nech.. Su krasne

maca1984
30. dec 2019

na ples nie