Sú snehule Moon Boot pohodlné?

lukasinko
24. jan 2022

Ahojte.poprosim informáciu ohľadom snehuli moon boot,sú pohodlné ako veľkostne sedia.dakujem

aaliyah2
24. jan 2022

To je ten najškaredší a najkomickejší kus zimnej obuvi - oproti nim este aj Uggsy sú za "krásky"... Chôdza v nich vyzerá akoby dotyčná ozaj chodila po mesiaci a niektorým robia aj krivé nohy.. Ešte tak možno max. do hôr, ale na "bežné" nosenie je to des...

marylinmary
24. jan 2022

citala som, ze su velmi pohodlne a extremne drzia nohy v teple, no tiez sa mi ako vobec nepacia a nohy v nich vyzeraju fakt smiesne

barb06
24. jan 2022

ja mám tieto a som s nimi max spokojná; veľmi pohodlné a za mňa prvé topánky, v ktorých mi nie je zima, aj keď som vonku pár hodín; využívam ich len na lyžovačkách a keď je fakt zima a sneh, na prechádzky a sánkovačky s deťmi; vraj nie sú až tak vodeodolné, ale do snehu super

danajahotkova
24. jan 2022

Kamarátka si ich kúpila, mne to príde také nemotorné, ale niekomu sa to páči, len niektoré vyzerajú ozaj tak, že akokoľvek si ich obuješ, tak vyzerajú že ich máš naopak 😀

zarrinka
24. jan 2022

@lukasinko Ahoj, ja mám tieto. Sedia na nohe veľmi pekne. Chodí sa v nich bez problémov a sú nepremokavé. Za mňa do snehu najlepšia voľba. Naposledy cez víkend v Tatry -12 C a mne bolo na nohy super teplo

nnnzzzz
24. jan 2022

Za mňa sú MooBooty najlepšie , najpohodlnejšie , najteplejšie topánky na zimu. Niekomu sa páčiť nemusia , chápem, mne sa páčia a vyzerajú štýlovo ak sa viete obleikať 😃 Mám doma cez 6 párov , rôznych prevední , nízke , vysoké , farebné aj neutrálne. Limitky sú najlepsie 🤣 Z mňa sú MoonBooty určite ÁNO!