Sú hodinky značky Geneva kvalitné?

julia777
12. nov 2014

ahojte,rozmýšlam nad nejakými zlatými hodinkami a celkom sa mi páčia hodinky Geneva, takisto aj cena je veľmi prijateľná. len neviem teda aká je kvalita hlavne takých akože zlatých.je mi jasné že zlaté nie sú,len by ma zaujímalo aký je to kvalitný materiál,či nezoxidujú alebo sa ľahko nepoškriabu atd. ak máte niektorá už také hodinky dlhšie,budem vdačná za každú recenziu. 🙂

sissy27
12. nov 2014

@julia777 http://www.aliexpress.com/item/New-Arrival-Wome...

čo očakávaš za 4€ z číny? švajčiarsku kvalitu? 🙂

julia777
autor
12. nov 2014

@sissy27 to som tušila že na ali sa nájdu také okolo 5 eur. a vedela by si poradiť nejaké do 20-30 eur čo niečo vydržia? mne nejde o to aby ukazovali čas na sekundu presne ani aby boli zo zlata,môže byť aj "bižutéria",ale taká čo dlho vydrží bez poškriabania a oxidácii.

sissy27
12. nov 2014

@julia777 fúha, tak kvalitné hodinky do 30€ asi nie... bižutéria je bižutéria, oxiduje, vidno škrabance, ľahko sa deformuje, reaguje s pokožkou, atď - preto je lacná... ak potrebuješ, aby ti náramok niečo vydržal a bol cenovo dostupný, tak hľadaj oceľ... ak chceš kvalitný strojček (hodinky), tak nehľadaj do 30€ ...samozrejme, môžeš mať šťastie aj pri lacnej bižutke, ale nespoliehala by som sa na to...
skús pozrieť tu, je tam pár kúskov okolo 30€
http://www.mall.sk/damske-hodinky/#!sort=_price

sashabb
12. nov 2014

U nas predávajú tieto hodinky tejto značky za 60€ 😀 😎

niki101988
12. nov 2014

@julia777 Hodinky nie sú šperk hodinky človeka trošku aj charakterizujú, ja som si na svoje prvé šetrila dva roky 😀 a mám ich dodnes, len si treba priplatiť
Ja mám teraz v hľadáčiku RADO ale tá cena je neskutočná

vendulka80
13. nov 2014

Ak hodinky, tak Festina, na ne nedám dopustiť. Z tých lacnejších skús značku LUMIR 🙂

nyusika
13. nov 2014

no do 30 eur urcite nekupis kvalitne hodinky...takize vyberaj take, ake sa ti pacia, je uplne jedno, aka to bude znacka.
aj tak ti zacnu takmer okamzite cerniet, ci inak menit farbu.

laralee
9. feb 2015

Ja by som ti doporucila hodinky Jacques Lemans....su suce drahsie ale kvalitne....mam alergiu na bizuteriu a jedine co mozem su titanove a tieto som dostala a je to ovel myslim a sim v pohode...mam ich uz 5 rokov a odolne neçernaju...super 🙂

terinka015
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
laurablzn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bloger
14. nov 2015

@julia777 mám takú značku a môžem povedať že sú veľmi kvalitné 😉