Sú dnes otvorené stávkové kancelárie?

1. nov 2022

Nevie niekto či su dnes otvorené stávkové kancelárie konkrétne stávková kancelária Fortuna? Za odpovede ďakujem

gabriela2952
1. nov 2022

Neprežije té bez hazardu???

autor
1. nov 2022
panelacikova
1. nov 2022

však si tipni online, nedá sa?

simsalabim
1. nov 2022

🤦‍♀️

stellarstar
1. nov 2022

Sviatky sú každý rok nie? Ja si fakt neviem predstaviť že vy o tých sviatkoch neviete a že obchody sú zatvorené. Alebo si vy fakt myslíte že kvôli vám bude otvorené?

autor
1. nov 2022

@stellarstar ja nemyslím obchody ale stávkovú kanceláriu a to je obrovský rozdiel

melanta
1. nov 2022

Stávkové kancelárie rovnako ako ostatné obchody a služby musia byť už niekoľko rokov zatvorené cez sviatky. Nepatria medzi výnimky.

stellarstar
1. nov 2022

Tak obchod či stávková to je jedno, je sviatok. Včera si nemyslela na to? Ešte môžeš skúsiť nejakú dedinskú krčmu

svetlonos
1. nov 2022

No to veru je, lebo tam v stavkivej kancelarii pracuju roboti, ktorim nevadi pracivat sviatok piato 😉 24/7. Zamysli sa nad tym z ludskeho hladiska.

janai1
1. nov 2022

@svetlonos a v ostatných prácach ktoré fungujú "sviatok piatok" pracujú roboti?

gabriela2952
1. nov 2022

Aj gate prestávkuj 🤣

autor
1. nov 2022

@gabriela2952 tvoje?

gabriela2952
1. nov 2022

Ach už nemáš svoje? Tak chceš moje? 🤣

10zabka
1. nov 2022

starý známy... už ti radili, nech sa dáš liečiť. Bola to dobre mienená rada. Dieťa už nechceš, aby si sa mohol zmeniť?

autor
1. nov 2022
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlonos
1. nov 2022

@janai1
nie. Nepochopila si ma. Ja som rada za kazdy zavrety obchod, kedy ludia mozu mat volno a vo sviatky nemusia pracovat. Zrusila by som aj otvorene obchody 24.12 Tiez som vo svoatky robila a o to viac sa tesila, ked som mohla mat iny rok na vianoce volno. Samozrejme su profesie, kde sa sviatky neriesia, lekari a pod. Ale stavkove kancelarie rozhodne nepatria k zuvotu nevyhnutnym vo sviatok 🙂

janai1
1. nov 2022

@svetlonos áno, nepochopila. Ani nechapem tento hype okolo chúďatok predavačok. Fond pracovného času platí pre všetkých