Sú ceny v obchode a cez e-shop Benu lekáreň rovnaké?

28. máj 2023

Viete mi poradit, ci ceny v obchode a cez online eshop su rovnake v benu lekarni? Viem, ze dr max ma vyssie ceny v obchode. Tak ma zaujima ako to je v benu lekarni.

bela30
28. máj 2023

Nie, niekde je rozdiel na vyrobok aj 5 eur, moja nedavna negativna skusenost.

domiklik
28. máj 2023

Ano majú, sú to 2 rozdielne firmy

ruzasipova
28. máj 2023

Ano, standardne je rozdiel - 2€ na eshope oproti predajni.

sense
28. máj 2023

Nie, onlije je lacnejsie a nielen par centov, moja skusenost

lilly2303
28. máj 2023

Nie ceny nie sú rovnaká na e-shope a na predajni, v predajni je tovar o pár eur drahší ako na e-shope. Tak isto aj akcie ktoré majú na e-shope sa veľa krát nevzťahujú na predajňu. Objednávam cez e-shop LA Roche Posay keď je 2+1 zadarmo, ale predajňa túto akciu nemá.

danica2711
28. máj 2023

cez e-shop sú ceny väčšinou nižšie, ale musíš si prirátať poplatok za dopravu, takže sa oplatí objednať naraz viac tovaru

simca06022011
28. máj 2023

Vacsinou vzdy, naozaj vela obchodov ma na eshopoch nizsie ceny, dokonca vies aj kupony zlavove kadejake pouzit, cashbacky atd. Vzdy objednavam online, aj drahsie veci. Napr. enzymy a pod veci maju u nas v lekarnach prebalovane, a drahe ako velke balenie, proste aj + 30-40-50% (nie Benu konkretne teraz), cize ja uz ked nieco drahsie potrebujem, vzdy si pozriem online ceny a akcie na kozmetiku (tu ani neobjednavam inak)

kik2022
5. jún 2023

V kamenných lekárňach sú drahšie lieky ako online. Teraz som si kupovala Magnerot, ktorý na internete stál 11,49€ a ja som zaň dala 16,59€. Pritom aj s poštovným by ma to vyšlo lacnejšie alebo je možnosť si to objednať online a vyzdvihnúť v predajni. To som nevedela. Ušetrila by som 5 eur. 😏

iwesska
5. jún 2023

Treba si to objednat cez eshop do kamennej predajne. Tie rozdiely su extremne.