Sú auta v autoškole poistené?

miska1518
20. aug 2020

Dobrý deň robím si vodičák dnes som mala 3 jazdu asi najhorší deň v mojom živote stala sa mi taká vec keď som zabočovala do prava vyšla som na obrubník a čuchla som disk chcem sa pekne spýtať či má auto niejako poistené alebo ako to je lebo sa už bojím ďalšej jazdy ďakujem veľmi pekne za každú odpoveď.

korunka1
20. aug 2020

@miska1518 joj, dieťa moje, takých dní ešte bude. Nestresuj. Nie si prvá ani posledná, ktorá im šuchla auto, oni s tým počítajú

stakacso
20. aug 2020

Samozrejme, že ich majú poistené bez toho by skrachovali,,, 🤣🤣netráp sa,,, však tá autoškola stojí aj tak pekný balík,,,,

hrehusa
20. aug 2020

@miska1518 jasné, že majú poistené...a autoškoly s tým musia aj počítať, že jednoducho žiaci oškrú alebo vybehnú na obrubník ako ty...neboj nie si ani prvá ani posledná!...

miska1518
autor
20. aug 2020

Ďakujem vám veľmi pekne za vaše odpovede už mi aspoň trochu lepsie

erickatt
20. aug 2020

@miska1518 jasné. Majú poistky ako svet 😆

hanka55
20. aug 2020

na taketo ucely nie je poistka autoskoly si opravu musia hradit same a davaju do nakladov nieco sa im vrati pri rocnom zuctovani dani

basska_b
20. aug 2020

My sme na autoškole jazdili na riadnych črepoch. Keď som si potom sadla do normálneho auta, mala som pocit, že som v scifi filme 😁 inštruktor mi inak hovoril, že ak spôsobim nejakú škodu alebo nehodu, zodpovedný je on, nie ja

maris5
20. aug 2020

@miska1518 pospisovala si zmluvu, pozri sa do nej co je uvedene, ale poistky maju.

danina09
20. aug 2020

pokial sa ti to stane v autoskole je to este v pohode, ked budes mat svoje auto si na to das ovela vacsi pozor ;)

miska1518
autor
21. aug 2020

Ďakujem veľmi pekne za vaše odpovede a rady