Sú akcie v predajni Dr. Max také ako online?

12. nov 2022

Moc tam nenakupujem, tak sa nevyznam, ale ak ma Dr. Max nejaku akciu online, plati ta cena aj v lekarni? Potrebujem do pondelka Biodermu sprchac a tak rozmyslam ci to budu mat za tu akciovu cenu aj v kamennej predajni, alebo sa to vztahuje len na internetovy obchod. Nevie niekto? Dakujem

solida1
12. nov 2022

Nie vždy majú akciové ceny z netu aj v kamennej predajni.

motogirl699
12. nov 2022

Neviem či to je pri všetkom tak, ale napr Nutrilon mali online v akcii a keď som manžela poslala po neho do lekárne, tak tam ho kúpil za plnú, nie akciovú cenu.

alexandramb
12. nov 2022

Maju rozdielne ceny, ale mne raz jedna pani co tam robi poradila, že si mám vytvoriť objednavku cez s eshop s odberom v danej lekárni kde potrebujem. A ak to tam majú, tak je možné že ešte v ten deň alebo na druhý deň mi príde sms ze si to môžem prísť vyzdvihnúť. Samozrejme za eshopovu cenu.

cyberk
12. nov 2022

eshop spravuje niekto iny ako "dr max", takze tie akcie nie su v kamennych predajniach

zuzanka.zuzu
12. nov 2022

@alexandramb a už sa niekedy v živote stalo že si mala v ten deň? 🙂 lebo to nebalia v predajni, to vozia zo skladov, lekáreň nemá NIČ s eshopom, nesedeli by im stavy

autorka - môžu, nemusia. na webe sa zľava 2+1 drží aj nonstop, v lekárni len napr. 2 týždne. ak trafíš akurát tie 2 týždne tak je jedno odkiaľ kúpiš

jeennyv
12. nov 2022

Nie su rozdielne online ceny a v predajni..pre predajnu plati skciovy letak

tatiana_84
12. nov 2022

Ja som minule kupovala skin cap krem v predajni za 22🤦‍♀️ na nete nieco cez 17. A v inej lekarni 14....to uz sa ani na tie body neoplati kupovat....

missviolet
12. nov 2022

nie, ja som im za to aj volala na zakaznicku linku a bolo mi povedane ze malokedy su online akcie rovnake ako v predajni

katka2602
12. nov 2022

@zuzanka.zuzu osobne som minulý týždeň vytvorila objednávku rovno v lekárni a hneď mi dala lekarnicka veci, takže to nie je žiadny problém. Všetko sa dá ak sa chce.

Pre autorku,nie akcie na eshope sú iné ako v lekárni.

alexandramb
12. nov 2022

@zuzanka.zuzu ano stalo sa mi to, pred dovolenkou som tiež potrebovala biodermu krém a som tam volala a mi povedali ze to mam takto spraviť, alebo teda ,,rezervovať na predajni" ak je taka možnosť na eshope. Ráno som tam volala a večer alebo na druhý deň ráno po to muž šiel, nepamätám si to už presne.

alexandramb
12. nov 2022

@zuzanka.zuzu oni to tam musia mať v tej lekárni, nie ze to posielajú z eshopu. Tam šlo len o to, že mi ta pani lekárnička poradila toto, aby som mala eshopovu cenu. Nie tu cenu co majú na predajni.