Študuje tu niekto na medicíne?

barbiek
19. okt 2008

najde sa tu niaka maminka, ktora studuje alebo sa chysta studovat medicinu?

leishmania
19. okt 2008

ja studujem ale nie som maminka, ale v kruzku mame jednu tehotnu, a vo vedlajsichkruzkochsu aj maminky....zvladaju to aj ked toho maju dost...ani neprerusili studium

bubba
19. okt 2008

no jasne trafena hus zagagala 😀 😀 leish konecne nieco pre teba 😀

barbiek
autor
19. okt 2008

jeej ani som nedufala,ze niekto zareaguje 😀 , ja som preto otvorila tuto temu lebo ovazujem nad studiom a neviem co a ako tak sa smiem popytat??

leishmania
19. okt 2008

jasne...co viem poradim 🙂

barbiek
autor
19. okt 2008

super leishmania 🙂 , v provom rade ci sa da externe studovat a ci aj v trnave??

leishmania
19. okt 2008

v trnave nie, a ani extrene sa neda...ak chces byt MUDr

leishmania
19. okt 2008

sorry varim tak odbehavam 😅

barbiek
autor
19. okt 2008

jasne chapem 😉 ,takzee externe sa neda n o do kelu

barbiek
autor
19. okt 2008

to kazdy den jeskola??

leishmania
19. okt 2008

uz som tu....dovarene...skola je skoro kazdy den...hlavne prve dva rocniky

leishmania
19. okt 2008

zalezi aj ci chodis na prednasky 😀 na niekotre treba na niekotre nie...ty si z trnavy?

barbiek
autor
19. okt 2008

ano z tt a dve deti neviem ako to urobit

leishmania
19. okt 2008

no mame aj dochadzajucich z trnavy ale mamicky su v Ba co ja poznam...ale nabuduci rok uz mala nemusi byt kojena, tak by sa to dalo zvladat ak ti ma kto pomahat s detmi kym budes v skole...aku mas strednu?

barbiek
autor
19. okt 2008

obchodnu akademiu mam 🙂 , chodila by som na doucka a pod len to ze muz v praci a nebude mimat byt kto s detmi sakra, takze asi mozem zabudnut

leishmania
19. okt 2008

ani mama ci svokra? ci nejaki surodenci? raz jeden raz druhi...keby zu chodili do skolky je lahsie

barbiek
autor
19. okt 2008

a skola je kazdy den zhurba asi do kolkej?a vlastne ako toje ihned akonastupis na medicinu sa musis rozhodnut akou doktorou chces byt?proste konkretny smer?

leishmania
19. okt 2008

moja spoluziacka tehotna z kruzku tu v Ba nema mamu a myslim ani svokrovcov, ajej muz tiez pracuje, tak neviem jak to bude s babom robit a to neplanuje prerusit studium, neviem aky ma plan....mozem sa jej popytat...popripaade ak chces mozem ti dat na nu kontakt 🙂

leishmania
19. okt 2008

nie smer si vyberas az upne po skole, studuje sa teraz len zubarina zvlast....skola ja kedy ako, niekedy skoncis o 11 rano, nikedy az okolo 8 vecer...ty by si si mohla urobit individualny plan ze by si chodila s roznymi kruzkami aby si nemusela ostavat do vecera, iste by sa to dalo...ze by si si to poskladala tak, napriklad v 2 rocniku sme mali povinne cvika naskladane do 2 dni, bolo to soce od rana do vecera, ale 5 dni v podstate sme nemuseli ist do skoly, lebo prednasky su neni povinne...ako dalo by sa to podla mna

barbiek
autor
19. okt 2008

mozes sajej popytat?dkaujem skoda, som sa nadchla tomua vidim ze je to nerealne keby sa to dalo dialkovo studovat ted amyslim kazdu sobotu, skoda a ako je to s vybranim konkretneho smeru ako to funguje prosi ta

barbiek
autor
19. okt 2008

aha a 5rokov studjes a smer sa vybera az potom teda?

leishmania
19. okt 2008

niemedicina je 6 rokov, a potom si vyberies smer naor pediatriu a ides rovno pracovat na oddelenie kam chcesa tam si robis z toho smeru potom 5 rokov atestaciu, ale to uz pracujes a zarabas....

no dialkovo sa to samozrejme neda 😀 takeho dr by si nechcela hehe to treba vidiet

ladaniella
6. jún 2021

@barbiek Ahoj, preslo uz zopar mesiacov 😀 ale ako si sa nakoniec rozhodla? Sla si studovat?

shinon258
21. jún 2021

@ladaniella silno pochybujem 😅