Študovali ste niekto strednú školu v dospelosti?

predajmamina
6. feb 2020

Ahojte dievčatá . prosím vás študovala niektora strednú školu externé v dospelosti. Napr že nedokončila nejakú a začala od znova ?
Ďakujem za každú odozvu.

jania023
6. feb 2020

@predajmamina ja vysoku externe bola to fuska lebo som to robila popri praci a este stale nieje hotova

predajmamina
autor
6. feb 2020

@jania023 no ja potrebujem napr tu strednú 😊
Držím ti ale palce . Dáš to

jania023
6. feb 2020

@predajmamina ono je jedno ci ide o strednu ci vysoku namaha je rovnaka. V pohode to das neboj

predajmamina
autor
6. feb 2020

@jania023 ja som skôr potrebovala vedieť že na akej sa to dá a podmienky atď 😊
Vysoká je asi ťažšia 🤔

jania023
6. feb 2020

@predajmamina este taky detail ja som aj strednu robila az v 30 ke kedze som menila profesiu a az potom som robila vysku z tej novej profesie
Ako mlada som vystudovala i ked neviem naco skolu ktora ma nikdy nebavila tak na 30 som si povedala dost a zacala na novo

jania023
6. feb 2020

@predajmamina aha tak ja som mimo SR cize kde ti asi nepomozem ale zavolaj do skoly ktora ta zaujma a popytaj sa informativne ci by to slo na dialku

reluska
6. feb 2020

ja osobne pri 3 deťoch a práci by som asi nestíhala...učiť sa.. nemám čas ani na knihu...

m14m
6. feb 2020

Ja som studovala popri praci externe strednu....druhu....pedagogiku... chcela som robit s detmi. Takze teraz mam 2 stredne skoly. Zacala som to studovat asi po 5 rokoch od maturity

predajmamina
autor
6. feb 2020

@m14m a ako si to mala s praxou?

butterfly333
6. feb 2020

@predajmamina ja som si dokončovala nadstavbu maturitneho ročníka 2roky externé. Syn mal 3 mesiace keď som začala chodiť do školy dalo sa to zvládnuť mala som vtedy 21r. Syn ma teraz už 20r.Ako to ubehlo.

caroline_
6. feb 2020

Ahoj, ja si robím strednú popri práci

predajmamina
autor
6. feb 2020

@butterfly333 chápem.
Ja sa nebojím či to zvládnem. Budem musieť tak či tAk skôr mi ide o to či má niekto konkrétnu skúsenost s nejakou školou. Nie na každej sa to dá

predajmamina
autor
6. feb 2020

@caroline_ ahoj 😊
Od prvého ročníka začínaš či ?

caroline_
6. feb 2020

@predajmamina no v podstate od tretieho, ja som odišla zo školy rok pred maturitou, a tam kde študujem teraz je podmienka, že ak mám ukončené minimálne dva roky tak študujem teraz dva roky. Takže to co sa niekto učí rok, my musíme stihnúť za pol roka :D

m14m
6. feb 2020

@predajmamina nemala som prax

lenuska9999
6. feb 2020

Ano. Mám 22 rokov a dokončujem si externe maturitu

mergimar
6. feb 2020

moja kamaratka minuly rok skoncila zdravotnu, 3 roky chodila. Ma 36 rokov, medzitym aj porodila. Obcas nestihala, tak individualne, po dohode sa to dorabalo. Mamka jej s detmi pomohla.

radliky
3. mar 2020

Ja idem tento rok skúsiť IPgymnázium Kremnická v Petržálke, prijímajú do 3.tieho ročníka, trvá to teda 2 roky..Rok vychádza na 660€ tak som zvedavý 🤷‍♂️😁

lucia248
2. nov 2021

@m14m momentálne premšlam presne nad týmto istým. Na akej škole si študovala a musela si robiť maturitu aj z predmotov, ktoré si robila aj predtým napríklad slovenský jazyk... ? Ďakujem

heln
2. nov 2021

@predajmamina ahoj, moji svokrovci mali len ucnovku a ked chceli pokracovat vo svojej praci tak potrebovali vysoku, pred patdesiatkou si dorabali strednu, aby mali maruritu a mohli na vysku. Takze vsetko sa da, nie je to nic neobvykle.

gabrielatopolcany
12. apr 2022

@caroline_ Dobrý deň prajem prosim Vás kde si robíte tu strednú školu ako sa vola aj ja by som si chcela spraviť ale zatiaľ čo som skúšala ale ma na stredných odmietli 😞