Štúdium na vysokej škole - zdravotná sestra denne, individuálny plán

mamokaa
30. jún 2015

Ahojte hladam niekoho kto studuje na VS odbor alebo zameranie zdravotna sestra . Chcem si dorobit skolu ale ako som to tu uz riesila na externom studiu musim byt zamestnana ako zdrav. pracovnik, ale teraz prisla kamaratka s tym aby som sla na denne a dala si individualny plan. Cchcem sa spytat je to realne da sa to??????? Je tu niekto kto takto studuje ? Je to platene?.... no mam strasne vela otázok a nema mi ich kto zodpovedat..Dufam ze mi niekto pomoze. Dakujem za kazdu jednu odpoved

maria117
1. júl 2015

@mamokaa najpresnejsie info ti podaju na studijnom oddeleni skoly. Individualne plany existuju,vyuzivaju ich napr. modelky, sportovci, tehotne, cerstve mamicky a pod. Zdravotne sestry ale maju i dost praxe v nemocnici a tu by si si musela asi nejako doriesit, zrejme by Ti uznali i v inom meste, al v inom termine, no nejaku by si asi musela mat. (Povedzme si pravdu-aspon na papieri potvrdenu)

mamokaa
autor
1. júl 2015

s tou praxou mne to nevadi to by som si klude odrobila neni som leniva a aj zadarmo kedze chcem mat tu skolu..... musim teda pockat a zacat to riesit kedze teraz uz je neskoro nna riesenie takýchto veci.. dakujem

maria117
1. júl 2015

@mamokaa no nemusi byt neskoro, zalezi od skoly, niektore maju i druhe kolo este teraz. Zisti na nete t.c. al mail na studijne a informuj sa. Samozrejme, najviac by si asi zistila,ak by si tam mohla zajst osobne, ale zisti vopred,kedy tam budu,pocas skuskoveho a prazdnin to maju inak ako standardne