Strýko ma chytal na intímnych miestach

mimaxxxa
20. máj 2020

Ahojte dievčatá, chcem sa vás niečo opýtať. Môj brat má byt lenže býva u frajerky. Čiže v tom byte bývam ja so strýkom ( nemá kde byť tak zatiaľ je tu) na tej istej chodbe býva moja mama . Mám izbu s mojim ďalším bratom, tak mama mi dovolila byť v tomto byte aby som mala zatiaľ kľud a vlastnú izbu. Keďže sme na jednej chodbe hocikedy ma môže ísť pozrieť . Mám 15 a môj strýko vyše 50. Dnes si prišiel ku mne z ničoho nič ľahnúť a začal ma chytať na intímne miesta.. hneď som sa postavila že čo to ma znamenať a povedal mi že to nemám vravieť nikomu... čo myslite mala by som to povedať mame ? Bojim sa čo bude nasledovať...

lizzygrant
20. máj 2020

@mimaxxxa Panebože, to je mi veľmi ľúto. Povedz to mame, presťahuj sa k nej naspäť, nenechaj to tak, pretože to môže dopadnúť omnoho horšie (nechcem strašiť).

mimaxxxa
autor
20. máj 2020

@lizzygrant no bojim sa keď to poviem čo bude nasledovať.. zajtra sa hneď balím a idem naspäť .

limetka69
20. máj 2020

Jasne, ze to treba povedat, a staremu netreba nic dovolit.

leuska15leuska15
20. máj 2020

@mimaxxxa okamžite to musíš povedať, Musíš, inak to dopadne pravdepodobne veľmi veľmi zle! Musíš to riešiť, s najväčšou pravdepodobnosťou sa to bude opakovať, je to nebezpečny clovek, ak urobil niečo také. Prosím, rieš to, nechcem strašiť, ale ak by ta znásilnil a skončila by si v 15 tehotná, to určite nechceš a môže sa to stať. Mamina, alebo učiteľka, niekto dospelý ta pochopí

bluka2
20. máj 2020

Choď radšej do izby k mladšiemu bratovi a povedz to mame. Dúfam, že ta podporí

bluka2
20. máj 2020

Môžeš sa v tej izbe zamknúť?

daganov
20. máj 2020

@mimaxxxa prečo do toho bytu so strýkom nešiel tvoj brat?

mimaxxxa
autor
20. máj 2020

@daganov on je malý , ostal s mamou musí sa o neho vkuse starať .. preto som išla ja do druhého nech mám chvíľu kľud .

daganov
20. máj 2020

@mimaxxxa a to mama v pohode nechá bývať 15 ročné dievča s 50 ročným strýkom? Teda neviem či 15 ročné, v inej téme, kde píšeš, že si mala sex, máš 14. A keď si natoľko vyspelá, že máš sex, tak hádam vieš, či to máš mame povedať alebo nie.

juliet86
21. máj 2020

@mimaxxxa povedz to mame. a davaj si pozor nech s nim uz nikdy nezostanes sama. pozri si stranku pomocobetiam.sk davaj si na seba pozor. to co sa stalo nijako nie je tvoja chyba. ochran seba

klarissa25
21. máj 2020

registracia 2020 🙂 bude veselo...

veronikaszabova
21. máj 2020

@klarissa25 jej minulu si necitala?

amelia000
21. máj 2020

@mimaxxxa Boze, dievca. 🙈 Dufam, ze sa chystas do tej skoly, lebo sa asi velmi nudis doma.

klarissa25
21. máj 2020

@veronikaszabova nie nie 🙂

bea22196
21. máj 2020

Povedz to nech nasleduje co kolvek ked si toto dovolil co by si dovolil nabuduce ??? A este si povie ze to nemas nikomu hovorit ? Ten chlap to nema v hlave poriadku

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
21. máj 2020

čo mame, rovno nahlásiť polícii....Hovädo jedno staré plesnivé nech ide do basy...

amelia000
21. máj 2020

@deti95060810 nerozculuj sa, tu sa niekto na 99,99% zabava.

yipsylonka9742
21. máj 2020

Tolka zabava ako vzdy!