Stratila som podací lístok

klawdyk
20. dec 2017

Stratila som lístok na ktorom bolo napísané číslo dobierky....dobierka sa prebrala skoro pred mesiacom a peniaze nikde.... Neviete ako ich získať bez toho papiera? 😕

mischelin89
20. dec 2017

Ak si si pozerala stav zasielky cez stranku posty, mozno tam mas to podacie cislo ulozene...ja ked si kliknem do kolonky na napisanie cisla PL, automaticky mi tam ponukne to posledne. A ked zacnem pisat prve pismenko, tak aj tie ostatne. Mozno by sa k tomu dalo preklikat 🙂

margotka112
20. dec 2017

Peniaze mali prísť na adresu? Ak áno chod na svoju poštu,a nech ti to nájdu podla mena. Ak nebudú vedieť pošli mi do správy meno a tvoju adresu pozriem to v robote u seba,a skúsim zistiť podacie číslo.

dominika6
21. dec 2017

@klawdyk strata podaciho lístka nemá nič spoločné s tým že peniaze ti mali prísť tak či tak..ak si tam dala na účet,do 7dní po prebratí zásielky,ti platba nabehne na účet..ak si dala platba na adresu,poštárka ti donesie šek ktroý si dáš preplatiť na pošte...takže lístok ti netreba vôbec..jedine ak zásielka prebratá nebola vôbec..ale to je už o dôvere

prabinka
21. dec 2017

dala si si peniaze poslať na účet alebo normálne ti donesie poštárka šek?

margotka112
21. dec 2017

@dominika6
@prabinka
šeky sa nenosia už min rok ak nie dva.... jedine oznámenie o prebratí zásielky

dominika6
21. dec 2017

@margotka112 nie priamo šek ako taký ale papierik s oznamom,že si môžem na základe neho vyzdvihnúť peniaze..

klawdyk
autor
21. dec 2017

@margotka112 Dala som na dobierku a a baba prebrala 23.11. A nič neprišlo furt s tým že nič nemôžu nájsť

margotka112
22. dec 2017

@klawdyk ešte ma napadlo,tá kočka nemá náhodou niekde podacie číslo napr v správe alebo maily?

klawdyk
autor
22. dec 2017

@margotka112 nemá bohužiaľ

margotka112
22. dec 2017

@klawdyk poslala som IP za chvílu odchádzam do roboty tak to pozriem