Stratila sa dobierka?

nadhera
10. sep 2010

Pred mesiacom som poslala tovar na dobierku a nebol prevzaty. Pockala som mesiac /ulozna doba asi 30dni/ a cakam, ze sa tovar vrati a nic. Co dalej? Zatial sa mi to nestalo /na dobierku neposielam/ , podotknem, ze balik nebol poisteny - chcela som , aby vysiel co najlacnejsie . 😠

ichbinich
10. sep 2010

Chod s cedulkou, co si dostala vyplnenu potvrdenu na poste, na postu. Ak to bolo posielane ako balik, malo by to mat cislo a podla toho by mali vediet zistic, co s tym je.

morca3
10. sep 2010

aj mne sa stalo niečo podobne s tym rozdielom že balíček som posielala ja a dotyčnej pani neprišiel ☹ taktiež som chcela aby to bolo čo najlacnejšie.nemam žiadny doklad že som to poslala a je tomu už mesiac .Velmy ma to mrzí bo pani mi peniažky na učet uhradila ale jej tovar neprišiel 😔 neviem kde sa stala chyba a kto je za to zodpovedny 😒 kde sa vlastne ten balíček stratil 😕 😕 😕 pani som navrhla že jej peniažky pošlem speť kedže jej tovar neprišiel ale nechcela no mna to velmy mrzí ale nič s tym už nenarobím aj na pošte som sa bola pytať tam mi povedali kedže to nemalo žiadne číslo tak bohužial ☹ 🙄

majkaa76
10. sep 2010

asi by bolo najlepsie ist na postu aj s podacim listkom, kde mas uvedene aj podacie cislo balika (dobierky) a podat reklamaciu. Posta na zaklade reklamacie pátra po dobierke v urcenej dobe. Mozno sa aj stalo to, ze sa balik neda dorucit, pokial je neznama alebo necitatelna adresa alebo je adresa napisana rozpijatelnym perom a pocas prepravy sa "text" rozpije,,, v kazdom pripade by som patrala na poste,,, 😉 Vela nedorucitelnych balikov konci aj v ulozni (u nas je to v Trnave),,, vela stastia,,, 😉

kamilecka
10. sep 2010

Ak si posielala na dobierku,mas sprievodny listok s ktorym chod na postu reklamovat. Alebo tej pani co si posielala napis podacie cislo a ona nech sa ide spytat na postu...nemusi mat ziadny listok,len obciansky preukaz a to cislo. Mne uz takto vydali par balickov 😉 Stava sa ze proste postarka zabudla hodit oznamko o balicku do schanky

Baby stale ak posielate niejake veci posielajte to radsej doporucene,tak mozete reklamovat..ak posielate balik mate tiez sprievodku,jedna sa dava vam a druha sa lepi na balik. 😉

kaktusik007
13. sep 2010

posta ma taku sluzbu na nete, ze sledovanie zasielok... skus len tak, zo srandy, dat cislo balika tam, ze co s nim je 😀

ale inak ako radia baby, reklamovat, rozhodne