Stratený podací lístok

ivv8
14. jan 2023

Ahojte, neviete ci sa da na poste dohladat cislo zasielky v pripade ze som stratila podaci listok? Davala som tam aj svoje tc viem presne den aj cas kedy som zasielku podavala. ☹️Dakujem

adri266
14. jan 2023

Skus sa zaregistrovat do podacieho harka na www.posta.sk, ci Ti nenajde starsie zaszielky, ktore si posielala.

adri266
14. jan 2023

A nabuduce odporucam vypisovat elektronicky podaci harok, netreba sa bat straty listka, plus je to ovela lacnejsie.

ivv8
autor
14. jan 2023

@adri266 neviem sa tam zaregistrovat resp nevidno ked sa prihlasim nic. Ale naco sa potom na podaci vypisuje telefonne cislo alebo email ked je to pri strate nedohladatelne? Do buducna uz len ten elektronicky ale zaujima ma ci mi to na poste vedia nejakym sposobom dohladat

majadom
14. jan 2023

@ivv8
@ivv8 určite, aj vieš adresu kam si posielala? Ale však nemusíš sa báť, druhá strana to bude mať doručené

ivv8
autor
14. jan 2023

@majadom praveze druhej strane zasielka neprisla, aspon tvrdia zw neprisla ( je to eshop kam som posielala vratenie tovaru) peniaze mi neposlali a tvrdia ze balik nemaju a ja teda prvy krat v zivote riesim situaciu ze som stratila podacie cislo. Nestalo sa mi este ze by posta stratila balik. Takze myslite ze ked s tymito info pojdem na postu budu to vediet najst? Dakujem

adri266
14. jan 2023

@ivv8 Tak ist na postu a poprosit, ci vedia dohladat zasielku v systeme. Mobil sa dava kvoli oznameniu zasielky.
A ano, doporucena zasielka sa mzoe aj stratit, mne zmizla.

petruldo
14. jan 2023

@ivv8 nedávno som tu čítala rovnaký problém a bolo tam aj vyjadrenie baby z pošty, že sa to nedá dohladat

maranco
14. jan 2023

@ivv8 nám sa stalo podobné, posielal sa naspäť do e-shopu pokazený tablet, v sledovaní zásielky zobrazovalo doručené, ale e-shop nechcel vrátiť peniaze, že žiadnu zásielku nedostal.
Tak sa reklamovalo na pošte a našli kde bol naposledy na ktorom stredisku a potom niekde pri kuriérovi zmizol a napriek tomu ho označil za doručený. Pošta vrátila peniaze v hodnote tabletu, lebo zásielka bola aj poistená.