Stratené foto v telefóne

veverka123456
27. nov 2022

Neviem.si dat radu .... stale.mi ukazovalo v telefone ze nemam dost volneho miesta na ukladanie fotiek do uctu na google ....az mi vcera telefon upratal moje fotky z galerie a neviem kam .... proste mi vycistilo priestor ... neviem, mozno som nieco stlacila ale nie som si ista .... a neviem tieto fotky nikde najst .... nieco mam na google ucte ale nie som si ista ci vsetko a neviem.ich ani dostat z google uctu naspat do galerie ... je este nejaka moznost najst tieto fotky niekde v telefone?? Alebo ako ich dostat z uctu do galerie ??? Dakujem za kazdu pomoc

aaadkaaa
27. nov 2022

@veverka123456 nemas v galerii kos?

vemi23
28. nov 2022

@veverka123456 aj ja som to mala... Ze mam plnu pamat na gmaili a musim vycistit priestor asi si bud fakt nieco stlacila 🤔 skus pozriet pre istotu na gmaili ci tam niesu tie foto co hladas , alebo v galerii by mal byt kôš z ktorého sa vymazu potom automaticky po 30 alebo 60dnoch uz nvm presne...

veverka123456
autor
28. nov 2022

@aaadkaaa mam ale tam su fotky len tie ktore som ja vymazala .... toto mi prislo take ze sa niekam tie fotky presunuli a ja neviem kam

veverka123456
autor
28. nov 2022

@vemi23 ja ich v gmaily mam ale neviem ci vsetky ...a chcela by som ich dostat spat do galerie ... a v kosi mam len tie co som sama vymazala

vemi23
28. nov 2022

@veverka123456 uklada sa ti to do pamate mobilu alebo mas SD kartu ? ak mas SD a mas citacku do ntb skus tak pozriet ak nie tak skus pripojit mobil nabijacim kablom na ntb a preklikaj kazdy priecinok ak nenajdes uz ani tak tak su asi fuč