Stratená obrúčka

24. máj 2022

Počas raňajok som si dala dolu obrúčku, položila som ju na stôl a odvtedy jej niet. Mame 1,5 ročnú dcéru, ale neviem či ju ona stihla niekde zapatrošiť. Aké sú vaše tipy hľadať? Nejaké prihody so šťastným koncom? Najhoršie je, že ani muž nemá svoju, on ju ani nenosil lebo nemôže kvôli práci a zmizla aj tá 😢 a to iba budeme mať prvé výročie, ja nechaapem

nyusika
24. máj 2022

tak ta tvoja sa proste vybrala za muzovou, teste sa, ze su spolu 🙂

len odlahcujem, najdes ju, ked to budes najmenej cakat

marcellka32
24. máj 2022

Ak si ju položila na stôl, tak: sa mohla skotulat na zem a kľudne aj do rohu miestnosti, poza skriňu..

mikadooo
24. máj 2022

No tak mne sa raz podarilo oba prstene vyprášiť z obrusu von oknom... Snubný aj svadobný. Trklo mi to tak o hodinu, že kde boli naposledy 🙈🙈🙈

zenazaba
24. máj 2022

Nasa dcera bezne odnasa veci do smetneho ci pradelneho kosa 🤷‍♀️ Uz som si aj vodicak lovila zo zachoda. A najnovsie rada strka veci do zahybov sedacky. Popozeraj aj topanky,kvetinace, sufliky...

melanta
24. máj 2022

Presne ako píše @zenazaba u nás to bol smetiak a kôš na prádlo a potom všetky možné nenormálne miesta, ktoré dokáže len malé dieťa vymyslieť, čiže topánky, skrinky a nádobky v kuchyni, šuflíky s hračkami, šuflíky so spodným prádlom.

moze
24. máj 2022

Ja som 2x hladala svoj zasnubny. Raz bol v krystalovom cukre a druhykrat v Solamyle. 😀

suge
24. máj 2022

Mne napadlo ako prvé, či ju malá neprehltla.👶

chrobacik41
24. máj 2022

@mikadooo no mne sa tak podarilo pri prasení deky z balkona mi vypadol mobil , som zabudla ze som ho nechala na tej deke q sup bol v krikoch padnuty, našťastie lebo keby padol na betón tak je z neho šrot 😂🙈

nekonecna_katastrofa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janewithane
24. máj 2022

U nás to bol kos na prádlo ale počula som aj o vreckách (najmä na rifliach) a zahnutej manzete na nohaviciach.. my sme pre istotu kontrolovali aj sifón..

autor
24. máj 2022

@suge to si nemyslím, nedáva vôbec také predmety do úst, ak aj dá a zisti, že to nie je jedlo tak sama vypľuje že "bee" 🙂

autor
24. máj 2022

Ženy zatiaľ sa nenašla, nechapem fakt kde zmizla z toho stola. Smeti som prezrela 2x, ale tam by som to mohla dat iba ja lebo dcéra nevie vysunut dvierka z linky. Po statniciach sa chystam robiť veľké poriadky, aj sťahovať miestnosti tak len verím že ju nájdem niekde v detskej izbe😪😪

autor
27. máj 2022

Moju obrúčku našiel manžel v garáži😍😍😍😍