Stratená diamantová náušníca

29. mar 2022

Kúpil som priateľke jej vytúžené diamantové náušnice, stálo ma to asi 3 výplaty ale viem že jej úsmev bude stáť za to. Jednu som stratil, dnes som si teda pardon už včera večer som si to všimol doteraz som hľadal a nič som z toho maximálne zúfalý.. priateľka je rómka trošku zo skromnejšie rodiny nikdy by si odomna takýto darček nevyžiadala je veľmi skromná vždy si kupovala také bižutérie a kadejake napodobneniny... bolo to prekvapenie a ja **** som jednu stratil neviem čo mám robiť.. kúpiť nové mi príde už trochu cez.. to by som mohol mať už SKORO nejaké trošku staršie autíčko.. neviem čo mám robiť...

sisa_s
29. mar 2022

Kupil si, prisli/doniesol si urcite zabalene v krabicke, to si ich vyberal a zongloval, ze si stratil?? A neviem, aku reakciu chces, ked nebudes kupovat nove...mozno by sa dala prerobit a zavesit na retiazku (a pozrela by som si nausnice za 3 platy 😉 )

miadi
29. mar 2022

A to si ju ako stratil? Si si ich dal na seba? Ved Bud to je doma alebo si doniesol z obchodu len 1? Len pekne hladaj Mozno je vo vysavaci.

zuzanka.zuzu
29. mar 2022

@sisa_s závisí čie 3 platy... niekto má minimálku, profesor medicíny za rok aj na nové auto 😉

autor
29. mar 2022

@miadi Netuším, mal som ich v batohu v aute samozrejme že som ich vybral pozrel som si ich z blízka a dal na miesto.. lenže v ten deň keď som ich kupoval som mal dosť nešťastnú udalosť.... bol som úplne mimo v strese v šoku.. Len včera som došiel domov skúsim ešte dúfam že nájdem

sisa_s
29. mar 2022

@zuzanka.zuzu tak aj keby mal 500e plat, 1500e by dal za nausnice niekto s takym platom?? 😀 sa mi nechce verit

autor
29. mar 2022

@sisa_s Mal som nešťastnú udalosť nejak som to nevnímal už som to tu spomenul. Aaaaa to vôbec nie je zlý nápad, vôbec ma niečo také nenapadlo tak to už ráno keď nenájdem vyriešim to presne takto ĎAKUJEM! Sú z Glamira tam je na výber veeeela

zuzanka.zuzu
29. mar 2022

@sisa_s straaaašne dávno môj muž (aj trošku viac než 3 svoje platy)... ale bolo to za prstienok 🙂 no čo, asi fakt dobre fajčím, možno tu je to podobné 😀

autor
29. mar 2022

@zuzanka.zuzu Tak to si šikovná 😀 ja samozrejme z lásky a myslím že tvoj muž určite tiež.

miadi
29. mar 2022

@zuzanka.zuzu haha tak uz viem preco Moj stary nekupuje šperky 🤣

miadi
29. mar 2022

Tak hladaj v batohu v aute 🤦‍♀️

autor
29. mar 2022

@sisa_s Neviem kto zarába mesačne len 500€ 🤔 nie je to minimal? Ja uplatnujem svoju profesiu v Nemecku takže sa na Slovenskom trhu moc nevyznám ale to je úplne jedno ide o lásku aj keby som zarábal len tých 500€ tak by som kúpil 🙂

autor
29. mar 2022

@miadi Nikde nič ale jedna pani tu mala dobrý postreh dat upraviť a spraviť z nej prívesok ak nenájdem tak určite to spravím takto

autor
29. mar 2022

Môj problém je vyriešený, ak nenájdem tak z nej dám spraviť prívesok ďakujem za nápad.

jaskolka
30. mar 2022

Tiež ma zaujalo, ako sa dá stratiť náušnica z originál krabičky. A keď si mal ju navyše v batohu, tam bude len tam, aj keby zázrakom dakym vyskočila zo škatuľky.

luccija
30. mar 2022

Tak hľadaj medzi vecami z batohu čo si mal.Mne sa raz zapichla nausnica do svetra a všetko som prehladala.Aj tak si to neviem predstaviť to sa otvorila krabička?

sense
30. mar 2022

To ci je priateľka Rómka nehrá v tomto žiadnu rolu.
Úprimne tiež nechápem ako sa môže stratiť náušníca z krabičky

oli18
30. mar 2022

Pekna rozpravka🤣

kornelies
30. mar 2022

Radsej prsten ako privesok. Uprimne diamantove nausnice by som nemala v batohu, boli by zabalene v krabicke a este igelitovom vrecusku.
Ja som raz dostala krasnu, ciernu perlu od expriatela k meninam...ze kupil mi na sperk...preco bola prevrtana??? 😱 Taku rozpravku si mohol nechat pre jednoduchsiu zenu. Evidentne ju nasiel na ulici, musel sa majitelke zlomit prsten a perla sa odkotulala.

stanulienkat
30. mar 2022

Boze, uz neviete vymysliet zaujimavejsiu temu?🙄🤭

janetinka27
30. mar 2022

posledne dva dni je tu niekolko romskych tem

solange7
30. mar 2022

Ty mas nejaku mentalnu retardaciu? Co ma spolocne rasa tvojej partnerky so stratenou nausnicou? Kazdy den tu tieto anonymne temy prerazaju dno.

petamich
30. mar 2022

smutne 🙂 co ti na to napisat - treba poriadne hladat
a keby mi manzel kupil nausnice za tri platy, tak ho niekam poslem (obrazne povedane), sme mohli ist radsej na 2-3 dovolenky a uzit si to cela rodina ako mat nausnice, ktore by som pri mojej sikovnosti dlho nemala ale tak to som ja