Strata vecičiek posielaných prvou triedou

12judit2
21. nov 2012

ahojte.chcela by som Vas poprosit,ake mate skusenosti s dorucenim zasielok objednanych veciciek,ktore boli poslane obyčajne,alebo 1.triedou?mam maminku ktora chcela poslat 1.tr a balicek sa stratil,mrzi ma to a este mi k tomu napisala ze tak isto jej nedosiel balicek od inej maminky,ktory mala dostat este minuly tyzden.dojde iba to,co jej ide doporucene.je z toho smutna a aj mne je to luto

cerez
21. nov 2012

Mne neprišli dva balíky posielané obyčajne, ale doporučene prišli všetky.

luna22
21. nov 2012

@12judit2 prvá trieda, nie je žiadna istota. Dokonca ja pošlem 2. triedou a príde to na druhý deň. Ja jednoducho neverím, že pošta to rozlišuje. Príde auto a zobere poštu naraz. Za to nie i zodpovedná, že a to stratilo. Koľko si doplácala za 1. triedu?

adrika72
21. nov 2012

Mne tiež neprišiel balíček posielaný 1 triedou,stalo sa mi to len raz doteraz mi vždy prišlo všetko aj to čo bolo posielané obyčajne...

silviapb
21. nov 2012

no ja tu kupujem (obycajne aj doporucene) nepredavam ale obcas sa stane tak ako pise luna22 ze my pride 2 triedou skor ako 1 triedou.alebo sa tula aj 2 tyzdne ale nakoniec vzdy pride ale to uz chodim na postu a otravujem aj nasu postarku,mamicky od ktorych kupujem my daju vzdy vediet kedy to bolo poslane a ked treba tak aj meno a odkial.tak zatial sa vsetko naslo.
🙂

12judit2
autor
21. nov 2012

@silviapb a ako si po nom patrala ked si nemala ziadnu dorucenku?ja by som jej rada nejak s tym pomohla,viem datum aj hodinu kedy som to poslala,ale pri 1triede mi to asi nepomoze ked nemam doklad.či?

12judit2
autor
21. nov 2012

@luna22 islo to ako listova zasielka 1tr za 0,80e.viem,ze nie som zodpovedna ale mrzi ma to a hlavne ked sa jej to uz stalo

silviapb
21. nov 2012

no doklad nemala ani ona tak sme boli nuteny otravovat na poste aby sa pozreli poriadne ci to nemaju niekde zahadzane.aj ona isla na svoju postu.ale pockaj pises ze sa jej to uz stalo tak potom je mozne ze jej to beru priamo unej na poste nejaky podvod tam musi bit.

silviapb
21. nov 2012

viem ze jedna spravila taky krik na poste ze hned aj veduca vybehla a taka ochota ze to bola ze hned sa nasiel.a to my uz potom napisla ze uz je na ceste,nejaka krava to neposlala do auta asi to chcela pre seba.

silviapb
21. nov 2012

no vies ked to je doporucene tak tam potrebujes podpis a rodne cislo ale obycajny moze aj postarka sfalsovat.preto ked kupujem viacej alebo drahsie tak radsej si priplatim alebo dam poslat kurierom.

12judit2
autor
21. nov 2012

@silviapb no ved to aj mna napadlo ze či nahodou na tej poste,ked sa to opakuje.to nemoze byt nahoda,ze jej pridu iba doporucene zasielky a ine nie.

silviapb
22. nov 2012

presne tak 12judit2 ako si napisala nebude to nahoda 😒

obuveli
22. nov 2012

no myslím že rozdiel medzi poslaním ,,obyčajne,, a doporučene je cca 20centov čo sa rozhodne oplatí 😉 a hlavne ak sa ,,stratí ,,zásielka existuje číslo zásielky podľa ktorého to pošta nájde ....