Strašný sen

maria584
18. júl 2018

Ženy v túto noc som mala strašný sen. Od rána mám slzy na krajicku. Vo sne som videla synčeka mŕtveho. Neviem sa toho sna zbaviť. Chce sa mi plakať.

jana_eyre
18. júl 2018

@maria584 to orejde neboj.. ja mavam take sny casto, je to velmi neprijemne, ale casom to padne do zabudnutia.. neznamena to nic viac, len to, ze sa o svoje dieta bojis, ako kazda mama..

maria584
autor
18. júl 2018

@jana_eyre strašne sa o neho bojím. Bol to hrozný sen. Mala som taký sen prvý a dúfam, že aj posledný krát.

denae
18. júl 2018

@maria584 moja mama hovorievala, že mŕtveho vo sne vidieť znamená, že dotyčný bude mať dlhý život a navyše podľa snára to znamená, že je nejaká svadba za dverami...takže nič zlé to neznamená, môžeš sa akurát len tešiť

malapepka
18. júl 2018

@maria584 ja mavam takmer kazdu noc sny, niektore hrozostrasne, niektore prijemne. Sen je akoby odrazom reality, staci, ked ti cez den napadne nejaka myslienka alebo nieco vidis a v noci sa z toho posplieta "pribeh" a sen je na svete. Nic neznamena, len ten pocit z neho zostava. Upokoj sa, vsetko je v tvojej hlave. Malinkeho vystiskaj a tes sa, ze je to iba sen.
Ja sny vzdy vyrozpravam muzovi, zasmejeme sa a vypustam ich z hlavy. Aj nad tym hrozostrasnym sa zasmejem, lebo viem, ze to bola moja bujna fantazia. Minule som sa v noci o 3:00 zobudila na zly sen, srdce buchalo ako besne, normalne horuco mi bolo, hnusny pribeh o muzovi... hned rano som mu to hovorila, zasmiali sme sa a koniec.
Fakt na to nemysli, lebo ti bude este horsie.

diablica1984
18. júl 2018

Vidieť mŕtveho vo sne má opačný význam, stane sa niečo dobré.
Áno, je to desivé a hrozné, keď sa zobudíš, ale treba si hovoriť, že to bol len sen, stále si to opakovať a myslieť na to, že dieťa je v poriadku. Mne sa to tiež stalo a veru, takisto ma to vzalo. Ale ako vravím, treba si opakovať, že dieťa je v poriadku.

maria584
autor
18. júl 2018

@denae @malapepka @diablica1984
Ďakujem dievčatá za povzbudivé slová. Dnes je syn taký úžasný, zlatko moje asi cíti, že sa trápim. Od rána mi pomáha, hovorí mi : mami ja poslucham. Aj prišiel a povedal mi MAMI JA ŤA ĽÚBIM.

deti95060810
18. júl 2018

mŕtvy bude dlho žiť...

pupi14
18. júl 2018

Bol to len sen a nič iného Neboj sa nemôžeš s ním ani nič privolať a isto sa nič nestane. A hlavne neplááááč

prevenar
18. júl 2018

@maria584 pusti si nejaku hudbu, ktoru mas rada a budes ok 🙂 ..je to len sen, o nic nejde.

dankovicova
18. júl 2018

Mne sa tiež veľakrát snívalo o tom, že môj partner zomrel a tak veľmi som plakala, že som plakala reálne zo sna, bolo to hrozné, vždy som bola strašne vyplašená ale to prejde neboj sa, proste si musíš uvedomiť, že to bol len sen

asia83
18. júl 2018

@maria584 Iba sny zo štvrtka na piatok sa plnia.

montemotherone
18. júl 2018

@maria584 tvoj sen nič neznamená. Sú to blbosti. Naše sny sú zrkadlom nášho podvedomia. Vtedy vyplávajú všetky naše radosti, strachy, obavy, skutočné želania... Je jasné, že sa o synčeka bojíš, ktorá mama sa nebojí... Možno si videla nejaké správy o nešťastiach a jednoducho sa ti to celé premietlo... Snaž sa to predýchať a rýchlo na to zabudnúť

maria584
autor
19. júl 2018

Ďakujem vám. Ja veľmi na sny neverím. Ale včera ma to vzalo, priznávam. Vždy keď som sa pozrela na malého, tak som ho videla ako v tom sne, leží mŕtvy. Ten pohľad bol hrozný. Ale už je dobre. Teším sa, mám dve zdravé deti a na ten sen už nemyslím.