Strašidelné príhody

29. okt 2022

Kedze je tu toto obdobie, napadlo ma ci sa podelite o svoje nevysvetlitelne, strasidelne prihody 🙂 ... Zacnem ja jednou co sa stalo este kedysi ked som bola dieta - vracali sme sa po dni vsech svatych od rodiny, cestovali sme dost daleko, bola tma uz, a isli sme zrovna na nejakej ceste dost zakrutovej medzi dedinami, a islo aj vela aut zrovna pred nami za nami... A v nasom aute sme uvideli pred nami nejakeho pana co bol obleceny ako mnich, otec dupol na brzdu a auta nas vytrubili - nikto iny na ceste okolo nas nereagoval... V tom momente ako dupol na brzdu, my sme skrikli, auta okolo nas trubili, pan zmizol a nebolo ho nikde okolo vidiet. Nechapali sme auta sa pohli, otec este zo srandy ze co to malo byt ? A nemame ho teraz v kufri ? 😂 My vsetci od strachu do.... S bratom ame sa pozreli fakt za seba do kufra samozrejme nic... Ked to teraz niekomu ma vysmeje, ale mohli sme mat.rovnake preludy vsetci v aute ? 😃

terry2003
30. okt 2022

Ja mám, a to niekoľko.
Pred pár rokmi, uprostred noci na výročie úmrtia bratovho spolužiaka, nám začal vyhrávať, len tak terč na šípky. Počuli sme to len ja a môj brat, a odkedy sa to pred pár rokmi stalo, tak sa to už neopakovalo.
Cez distancne, keď som bývala sama doma, som počula opakovane, sa otáčať stoličku na kolieskach na druhom poschodí. Len jediný problém je ten, že v čase keď som počula tie zvuky, tak nikto iný okrem mňa doma nebol, a ani okná na poschodí neboli otvorené.
Keď som prvýkrát pred pár mesiacmi videla filmy Steva McQueena, tak som hľadala informácie o jeho živote na internete, a zaujal má osud jeho dcéry, ktorá zomrela, keď mala iba 38 rokov( právednes by oslavovala 63. narodeniny 😢), a keď som zaspávala tak som rozmýšľala nad tým, že aké ťažké to pre tú rodinu muselo byť a hlavne pre jej vtedy 10 ročnú dcérku a rozmýšľala som nad tým, či niečo existuje, a či je tam aj so svojím ockom, a naraz cezo mňa prebehlo, také príjemné teplo.💗
Pred pár rokmi zomrel brat môjho starého otca, a mesiac pred tým som mala sen, kde sme oslavovali dedkove narodeniny, a proste som sa opýtala či mu nieje smutno, keď je tu tak sám, a on mi povedal , že je ale dlho tú sám už nebude. A o mesiac zato stalo.💔💔