Stránky ohľadom prenájmov bytov

sasi_01
10. aug 2017

Dobrý deň, poradíte mi nejaké stránky ohľadom prenájmov bytov? Poprípade ak vy poznáte nejaký byt, ktorý sa prenajíma? Hľadáme s priateľom v Banskej Bystrici 1 alebo 2 izbový, moderný, komplet zariadený byt. Cena maximálne 500€ za mesiac. Za všetky ponuky ďakujem. 😉

janette321
10. aug 2017

Mesta mavaju svoje noviny a tam byvaju inzeraty ... mozno aj vase mesto ma ...

prvosienka7
11. aug 2017

Na bazosi býva veľa takýchto inzerátov. V Bystrici podľa mňa zoženiete rýchlo zariadený lebo to je študentské mesto 🙂 A ešte máte aj celkom dobrý rozpočet na to takže si budete môcť aj vyberať. Hlavne si skúste hľadať cez iné stránky ako cez realitkové lebo budete zbytočne platiť poplatky 🙂

l3yla
11. aug 2017

Aj na FB si popozeraj skupiny,tam sú tiež ponuky, určite nejaká existuje z okolia BB 🙂

sasi_01
autor
11. aug 2017

@prvosienka7 a vedela by si mi nejaké stránky konkrétne poradiť? My sme našli skoro všade len cez realitku a veru si pýtali poplatky v cene nájmu... A tí čo boli bez realitky prenajímali staršie byty nemoderné 😕

mischelin89
13. aug 2017

@sasi_01 ono treba skusat aj realitky, mozno najdete byt ako ja - ze realitke proviziu platil prenajimatel, cize mna to nestalo nic. Na inzerate to spominane nebolo vobec, dozvedela som sa to az na obhliadke. Vela stastia 🙂