Strach byť sama s deťmi

10. sep 2023

Ahojte ,ako to zvládate tie mamičky čo ste same z 2 malými deťmi bez muža? Nam to spolu už neklame a hádame sa ,uvažujeme o rozchode, mam strach ako to dám z 2 deťmi nechcem aby sme si ich pohadzovali síce aj teraz som sama lebo on pracuje v zahraničí ale aj tak sa obávam hlavne finančné

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
choco6
10. sep 2023

@chodec15 Tak väčšiu kravinu som teda ešte nečítala. Je rozdiel byť sám a sam s detmi ty mudrlant. Je rozdiel prísť do prázdneho bytu z prace a vyložiť nohy a rozdiel utekať po deti do školy, škôlky, navariť im venovať im čas pobehať nákupy, nedajbože postarať sa keď su choré a finančne zabezpečiť 2 deti asi si nebol v obchode 🤦‍♀️ pochybujem ze deti mas

dankamg
10. sep 2023

Tak ja Ti z vlastnej skúsenosti doporučujem si to poriadne zvážiť pokiaľ nemáte závažnejšie problémy. Život jedného rodiča s deťmi je veľmi ťažký. To sa nijako nedá porovnávať so životom bez detí. O financnych problémoch už ani nehovorím. Urob to ako cítiš, ale mysli pri tom aj na to čo bude najlepšie pre deti.

majlo1234
10. sep 2023

S malymi detmi ne to o hubu(nie zeby som si to skusila, len z pocutia a z predstav), ale deti rastu rychlo. Tak bud vydrzat( pokial mas partnera, ktory ti bremeno starostlivosti odlahci). Ale pokial mas doma tradicneho slovenskeho hnupa, asi je to jedno, zvladnes to aj bez neho.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. sep 2023

@dankamg ved ja to ani nechcem,pre deti čokoľvek nechcem aby takto vyrastali...mame už dlhšie problémy jemu niečo vadí aj mne.Nechcem sa rozpisovať ale problém je v tom ze bývame sami v dome a naši susedia sú moji rodičia ktorý mi aj dosť z deťmi pomáhajú.Ale jemu vadí že oni trávia veľa času s našimi deťmi,že keď sme na dvore tak aj rodicia prídu k nám ,alebo mu vadí keď prídu do nás aj to ze ja chodím k nim ,ale prečo by som nemohla ísť ved bývame hneď pri sebe a odbehnem k nim len keď mi niečo treba a keď deti spia.Proste mu vadia moji rodicia a on chce aby sme si určili pravidlá.A zas mne vadí na ňom ze je nervak, a furt mu dačo vadí, a zvyšuje na mňa hlas keď sa s ním slušne rozpravam alebo niečo opýtam

vilma7
10. sep 2023

On je v zahraničí. A čo tak nájsť kompromis?
Keď je manžel doma, tak nemôžeš vkuse ku vašim? Ako prepáč, ale aj mne by to vadilo...A ešte ako!!! Asi až tak, že by som ich za plotom nechcela mať.

autor
11. sep 2023

@vilma7 ako som písala,nechodím k nim vysedavat len odbehnem keď niečo potrebujem,a zas som v kuse z deťmi, jemu vadia moji rodičia a on si kladie podmienky že keď tak nebude ako chce odíde odo mna.Ale keby sa aspoň deťom venoval ja som v kuse s nimi...dnu,vonku furt ja sama