Stomamed zubná ambulancia - recenzie

denca12345
25. sep 2017

Mate niekto skusenost s danou zubnou klinikou? privitam vsetky recenzie, skusenosti atd., dakujem

baboobchod
25. sep 2017

Áno a negatívnu. Pani Zorica mi spravila pocas vstupnej prehliadky, ktorá mala byt zadarmo (cez poisťovňu) bez môjho súhlasu akože "dentálnu hygienu"- pisem akože, nakoľko to bolo 5 minútové pieskovanie, za ktoré chcela 100€. Teraz ľutujem ze som jej to vtedy uhradila. Samozrejme ma poobjednavala na take zákroky, co su zbytočne (podla môjho terajšieho zubára). Takze som tam bola prvy a posledný raz. Btw. teraz ma stojí hodinová poctivá dentálna hygiena 50€.

denca12345
26. sep 2017

a mate niekto skusenost u nich aj s detmi? dakujem

nikittka100
25. jan 2018

#baboobchod , prosim a viete mi potadit inu lepsiu kliniku lebo som sa rozhodovala ist sem kedze cennik nemaju tak prehnany ako ine ale po Vasej skusenosti si to asi rozmyslim . Dakujem

nikittka100
25. jan 2018

@baboobchod

baboobchod
26. jan 2018

@nikittka100 my chodíme celá rodina (t.j. aj manžel a 10 ročný syn) sem www.zubar.sk a sme veľmi spokojní.

natalia271
4. sep 2018

Túto kliniku v žiadnom prípade neodporúčam. Doktorka mi aj napriek môjmu nesúhlasu urobila dentálnu hygienu- 5 minút= 100 eur. Tiež ľutujem, že som jej to uhradila. A tiež ma až po zákroku informovala, že cenník pre mňa bude iný, keďže mám infekčnú chorobu. Suma krát dva. A to som k nej chodila asi dva roky a zrazu zmenila pravidlá. Bez ohlásenia. Otrasné jednanie, hneď som od tadiaľ odišla.

filmuska123
26. nov 2019

skvelá zubná ambulancia je u Dental plus https://www.dentalplus.sk/

simonap7
5. aug 2020

V ziadnom pripade nedporucam tuto kliniku. Urcite tam nikto nechodte. Aj mne, namiesto vstupneho vysetrenia spravili vlastnou volou konzultaciu, za ktoru som samozrejme bola donutena zaplatit.