Stiahnuté Kinder výrobky z predaja

3. apr 2024

Teraz som čítala, že sťahujú z predaja nejaké Kinder produkty, že obsahujú niečo, čo nemajú. Ale len z Kauflandu. Tak ma zaujíma, či sa vyrábajú iné napr. Pre Tesco, alebo Billu? Iná kvalita, iné suroviny pre každý obchod, alebo krajinu?

petulda333
3. apr 2024

Ale to bol kinder mliecny rez napr a v cesku. Na slovensku myslim neboli,aspon podla clanku

autor
3. apr 2024

@petulda333 ja som čítala, že aj na Slovensku sťahovali. Ale aj tak, prečo len Kaufland? Zaujímam sa hlavne preto, ci naozaj niektoré reťazce predávajú podradnejsi tovar ako iné. Ze krajiny sa takto selektuju, to viem, alebo teda stretla som sa s tym. Ale toto...

petulda333
3. apr 2024

No malo ist o jednu sarzu. Skor si myslim,ze jednu sarzu rozdelia medzi kauflandy a inu zas pre ine obchody. Kvalita je rovnaka

simona20201309
3. apr 2024

Toto nie je prvý krát a myslim že ani posledný. Tejto značke sa radšej budeme vyhýbať. Včera som vyhodila 3ks kinder vajec a ani ma nezaujíma odkiaľ boli kupované a akú majú sarzu. Proste sú poriadne nespolahliví a ktovie co za svinstva používajú vo vyrobe

autor
3. apr 2024

@simona20201309 ani ja nekupujem Kinder výrobky, niečo dráždivé v nich je, mňa z toho normálne štípe a skriabe v hrdle. Teraz ale na sviatky deti podostávali sladkého na kila, samozrejme polovica z toho Kinder vajcia a čokolády. Ale tak všeobecne ma zaujimalo, že prečo len Kaufland.

yvanielka
3. apr 2024

Toto mi presne hovorí dcéra - nechce jesť Kinder čokolády lebo ju z nich štípe v hrdle

cakanka22
3. apr 2024

Aj mňa veľmi štípe, hlavne z tých tyčiniek, neviem ako sa presne volajú.

ekira1
3. apr 2024

Sťahovali určitú šaržu z určitej linky. Zrejme z tejto linky šiel tovar do kauflandu. Ťažko budú mať suroviny na výrobu označené tesco, lidl, jednota, kaufland 😀 takto to funguje i pri mäsových a iných výrobkoch, každá várka a každá linka má svoju saržu a dá sa vystopovať kam tovar šiel v prípade potreby.