Ste výdajné miesto packeta - zásielkovňa?

a_adamcova
17. jan 2022

Ahojte, je tu niekto kto je výdajným miestom Packety? Dostala som od nich ponuku na spoluprácu, len ma zarazil ten fakt, že potrebné veci ako termotlačiareň, čítačka oni dodajú to je pravda, ale za sumu 150€ bez DPH.
Ako tak rozmýšľam, že celkom mi to logiku nedáva, keďže idem pracovať pre nich, tak si za to mám ešte zaplatiť? A keď ukončíme spoluprácu tak čo s tou čítačkou?
Neviete mi niekto ozrejmiť ako to teda funguje?

blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evica17
17. jan 2022

@a_adamcova mozem sa spytat ako ti to financne vychadza ? Ze kolko dostanes za to ? A teda ponuku oni davaju ? To asi.nemozem sa ja prihlasit sama .

blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
a_adamcova
autor
18. jan 2022

@blondava Ďakujem, len to potrvá z tých provízií kým sa to splatí teda.

blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
a_adamcova
autor
18. jan 2022

@blondava Tie provízie nie sú také zaujímavé aby tam človeku išlo o to, tiež mi ide o zviditeľnenie obchodu. Je to ťažké v tejto dobe rozbehnúť, tak siaham po čom sa dá :D

blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagmara17
18. jan 2022

Myslím si aj tak ,že to je skvelá príležitosť ako si vlastnú prevádzku proste zviditeľniť. Takže to koniec koncov vôbec nemusí byť také zlé a prinesie ti tonie len províziu, ale aj vyšší obrat čo sa tvojej prevádzky týka

a_adamcova
autor
18. jan 2022

@blondava Super ste zlatá 🙂 Ďakujem krásne :*

a_adamcova
autor
18. jan 2022

@dagmara17 Áno, práve na to sa spolieham, tak snáď ... :/

blondava
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
meiwe
18. jan 2022

@dagmara17 mas pravdu uplnu 🙂ja som vdaka vydajni objavila takto prevadzku ktora bola dost zasita . A kedze boli vianoce a dcera starsia si vypytala darcek ktory zhoda nahod mali na tej prevadzke ja ako zakaznik som usetrila kopu casu a behaciek 🙂

vlcik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
natkanatky
30. sep 2022

Dobrý deň , objavila som Vašu konverzáciu tiez premýšľame nad zavedením Packety , kvôli reklame ale zaujíma ma aj tá provízia … , prosím Vás aké sú teda ttie provízie ? Neviem sa nikde k tomu dopátrať . Ďakujem

a_adamcova
autor
30. sep 2022

@natkanatky Píšem vám správu.

veronikaj93
3. okt 2022

@a_adamcova dobrdy den, mozem sa aj ja opytat na provizie nikde to nevieme naist a tiez rozmyslame o prevadzkovani packet🙂 dakujem velmi pekne

laura_222
11. nov 2022

@a_adamcova aj mna by zaujimalo ake su tie provozie. mamina ma restauraciu tak tiez rozmysla ze by boli aj vydajne miesto

a_adamcova
autor
12. nov 2022

@laura_222 len pár centov, doslova

petkazamborska
27. nov 2022

@a_adamcova a kolko centov ?

simca06022011
27. nov 2022

Ja len tak z praxe, este sa mi nestalo aby som v packetarni aj nieco kupila alebo sa niekto v mojich ociach tymto zviditelnil. Vacsinou si vyberiem podla lokality a otvaracich hodin a co predavaju ma vobec nezaujima. Len tolko k tomu. Cize ak by niekto uctoval takuto sumu za nieco a ja by som na to po par centoch zbierala (vela to nebude, lebo aj to postovne je tam relativne nizke u packety), tak iste by som do toho len tak nesla.