Ste spokojní s kartou Radosť?

daniel_12
14. mar 2024

Zdravím.
Uvažujem že si stiahnem tú appku radosť a budem ju využívať. Len sa chcem spýtať, ak ju má niekto ste s ňou spokojný? Poprípade či by ste mi ju odporúčali?

Ďakujem.

zizinicka
14. mar 2024

@daniel_12 ja mám radosť a nemám problém. Platím 20€ mesačne a všetko neobmedzené...

beloved
14. mar 2024

@zizinicka Fici ti net cely mesiac rovnakou rychlostou alebo po precerpani nejakych mega spomalia? 4ka to tak robi ☹

ibrunova
14. mar 2024

Mám nekonečnú radosť za 20€ a som maximálne spokojná.

zizinicka
14. mar 2024

@beloved áno, vždy...a to aj hudbu počúvam v aute, teda you tube a nikdy nebol problém

lubkovaandrejka
14. mar 2024

@zizinicka suhlasim,ja tiez pozeram hocico a nemam ppcit,ze by sa to spomalilo. Tiez som spokojna.

16zolik16
14. mar 2024

Mám ju od začiatku za 20€ a pokiaľ budú fungovať tak nebudem rozmýšľať nad iným operátorom. Sú naozaj super odporucam

domini404
14. mar 2024

Mám nekonečnú radosť a som spokojná. V Appke píše, že mám k dispozícii 100Gb a následne sa dáta spomalia. Ale nikdy som ich neminula. Avšak, doma fungujem na WiFi.

beloved
14. mar 2024

@zizinicka Dakujem 🙂

justxme
14. mar 2024

Ja používam iba balik na neobmedzené data, 100gb mesačne, niekoľko gb sa dá použiť aj v zahraničí v rámci EÚ. Podľa mňa najlepší operátor čo sa dát týka. Mimo domu ich mám zapnuté stále, na cestách si vytvorím hotspot a používam aj na notebooku, veľmi praktické. 100gb je na mesiac viac než dosť. Jediné menšie mínus vidím v rýchlosti obmedzenej na 10mb/s, to je však na normálne používanie dát stále dosť.

lilli110
14. mar 2024

@daniel_12 uplne perfektna, ja som presla nedavno, pouzivam cca tyzden, mala som trochu obavu zo signalu, kedze byvam mimo mesta, ale vsetko funguje, tiez mam tu za 20e, akoze som velmi prijemne prekvapena, preniesli mi cislo, nemusela som nic riesit...len to kliknes v apke, ze chces prenos cisla a netrvalo to ani tyzden. Ak nahodou nieco potrebujes riesit, da sa cez apku whats app, messenger...a odpisuju hned. Za mna super.

akinomel
14. mar 2024

@daniel_12 mám za 20 Nekonečnú radosť, som veľmi spokojná. Over si však, aká je dostupnosť siete tam, kde žiješ a kde sa pohybuješ. Ja by som nemenila.

alenamihal
14. mar 2024

za mna top..na zaciatku som mala 20 eur kredit,ale som zistila.ze ani polovicu neminiem ,tak mam 10eur kredit a super..aj syn ma a super..sem tam siet je nie dost silna,ale to sa malo stane...

lussyla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussyla
26. mar 2024

určite radosť a ked´použiješ zlavové kódy dostaneš sa na 5eur mesačne...;)

lussyla
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samuel_g_7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
samuel_g_7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akinimodk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
uctik
28. sep 2024

@daniel_12

Stojí to za vyskúšanie, z karty ti strhávajú peniaze kazdy mesiac automaticky, a môžeš to zrušiť kedy chces, simku si vieš objednat alebo kúpiť fyzicky.

Len tí doporučujem si založiť revolut, ak by si rusil radosť, tak nech máš istotu, že ti nestiahnu viac ako chces, mne tak koncom mesiaca kedy som radosť rusil, ešte započítali ďalší mesiac, čiže som vyhodil 15€ za nič v podstate.

Pokrytie môže byť, nieje to Orange, ale cenovo, nemáš lepšiu ponuku.

Do Telekomu by som nešiel už vôbec, tam máš drahé paušály a pokrytie je horšie než v Orange.

Čiže tak, radosť sa oplatí na dáta teraz najviac, a ak nemáš dobre pokrytie niekde napr. Na chate, vieš volania vyriešiť cez vowifi.

Ale hovorím za vyskúšanie dáš pár € čiže nebál by som sa ísť do radosti.

Celkovo som spokojný s týmto operátorom a hlavne s ponukou, ktorú priniesol a ktorá tu chýbala.