Ste spokojné so žehličkou Remington S 1005 na vlasy?

drobceky
30. nov 2011

Ahojte, chcem sa opytat ci ma niekto skusenost so zehlickou Remington S 1005, robi aj kucery, ste s nou spokojne? Dakujem za odpoved.

dajka21
17. sep 2013

Ahoj, ja mam skusenost so zehlickou tiez remington ale S6500. Ta robi aj kucery a aj perfektne zehli vlasy ( mam s tym dost problem nakolko mam velmi huste vlasy a vlnite - staci trosku vlhke pocasie a uz mam vlny). Ale tato zehlicka je moja druha od remingtonu a nesklamala ma. Pouzivam tiez taky Nivea ochranny krem, po ktorom mi vlasy kraaaasne vonaju a ani sa tak nevysusuju. Ale kedze je ta zehlicka fakt rychla a staci par pohybov tak myslim, ze ani to tak katastrofalne vlasy nenici. Bolo k tomu aj DVD ako sa robia tie vlny a da sa to najst aj na youtube. Su dva sposoby, mne to tym jednym teda neslo asi som na to mala prilis kratke vlasy, ale druhym sposobom bez problemov 🙂 Neviem ci Ti to teda este pomoze 🙂)) Mimochodom kupovala som ju v tomto internetovom obchode http://www.vzdy.sk/remington-s6500 a je tu aj to video 🙂 Skusila by som to aj so zehlickou, ktora nie je na vlny...podla mna by to malo fungovat 🙂