Ste spokojné so sedačkou EKTORP Ikea?

bukrisek
14. máj 2020

Ahojte chcem sa opýtať kto máte sedačku Ektorp z Ikei aké s ňou máte skúsenosti, ste spokojné? Dakujem

s_a
14. máj 2020

Mne sa sedačky v ikei zdali predrazene a nekvalitné a to mam ikeu rada, mame odtiaľ vela veci, ale sedačky nie.. Skus pozrieť sconto

michaella24
14. máj 2020

Máme rohovú sedačku asi tri roky, sme spokojní. Som rada, že sa dajú prať poťahy, vyhovuje mi to. Páčia sa mi aj mäkké matrace, je pohodlná a presne takú som hľadala. Ale je aj pravda, že nie je využívaná nami denno-denne, tak sa v podstate ani nemá kedy vysedieť a zničiť. Neviem, mne osobne nepríde, že by bola nekvalitná. Aj po množstve praní sú poťahy vo výbornom stave (máme mačičky). Uvidíme čo sa s ňou stane po príchode dieťaťa 😂

meluela
14. máj 2020

@bukrisek ektorp je super. co ta uz za vyse 10r vydrzala 😀 ine sedacky by uz boli davno na trosky pri detoch ... ikea nema vsetko kvalitne, ale ektorp im fakt vysiel a je velmi pohodlny. potah sa da oprat aj ked je to makacka. svokra odvtedy ma uz druhu sedacku z "kvalitnejsieho" obchodu a vysedeny lavor v nej

ariana_30
26. máj 2024

@michaella24
Prosim Vás ja viem ze toto je stary prispevok, ale mám otázku mame dve mačky z toho jedna sem tam rada skriabne do sedačky...Ektorp vydrží nápor mačacích pazurikov? ďakujem za odpoveď, prajem krásny deň

michaella24
26. máj 2024

@ariana_30 tak tá naša sedačka má už najlepšie časy za sebou, hej, aj naši sa občas drapkajú o bočné opierky. Akože sú na látke drapance také povyťahované nitky, nie veľa, lebo to nerobia často. Inak tam máme aj prehodené deky. Samotné matrace sú normálne opotrebované denným používaním.

ariana_30
29. máj 2024

@michaella24 ďakujem