Ste spokojná s parným mopom?

sabinami
5. apr 2020

Ahojte, zvažujem kúpu parného mopu no je ich neskutočne veľa na vyber 🙂 skúste mi poradiť vy aké máte doma či ste spokojne pripadne aké má výhody a nevýhody 🙂

zuzana_ilkova
5. apr 2020

Ahoj ja mam kombinovany vysavac s mopom je to super hned vysavam aj umyvam podlahy (ja mam klasiku olavajuce podlahy)...parny mop je fajn ak ho chces vyuzivat aj na cistenie niecoho ineho ako len podlah ak ti ide len o podlahy odporucam kombinaciu vysavac a mop setri to cas a s vysledkom som nadmieru spokojna

lucinddas
5. apr 2020

@zuzana_ilkova mohla by si napísať značku akú máš. Je dosť ťažké sa v produktoch zorientovať. Aj my rozmýšľame nad novým vysávačom na mokré aj suché vysávanie

zuzana_ilkova
5. apr 2020

https://www.4home.sk/ecg-vt-4220-tycovy-vysavac...

Prepac zabudla som znacku napisat ..tento mam v akcii som ho za 99€ kupila...

lindusss2016
5. apr 2020

Ano

syslik81
5. apr 2020

za mna nie..mam ale moc nepouzivam .. nici to podlahu ak mas klasika plavackua nie drevo ... ja zovriem vodu a takou umyjem viledou mopom a mam to rychlejsie a cistejsie .. a hlavne suchsie ... parny cistic je dobry na dezinfekciu , okna alebo genera cleaning - kuchynska linka a tak ..ale na podlahu su lepsie mopy ...

lucinddas
5. apr 2020

@zuzana_ilkova ďakujem za odpoveď. Skôr som dúfala, že máte klasický vysávač, mam dosť veľkú podlahovú plochu

otazka1
5. apr 2020

https://www.mall.sk/vysavace/rowenta-ry7577wh-c... mame tento. Maximalna spokojnost, len je trosicku tazsi.ale uz som zvykla a ani to nevnimam, sme max spokojni.ak by som mala kupit znovu, kupim 👍 mame dlazbu a plavacku, daju sa nastavit povrchy a sila parenia.

kacenka2121
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
5. apr 2020

nie,kým to poskladám ,umyjem a upratám,tak urobím klasika mopom rýchlejšie....

lindusss2016
5. apr 2020

@janinah do mojho staci naliat vodu a pichnut do zasuvky 🤔 asi 1 min prace. Za mna 100x lepsie, ako striekat doma rozne chemikalie, aj pre nas, aj pre zivotne prostredie

janinah
5. apr 2020

@lindusss2016 ja mám v mamkinom dome dáky starý typ

lindusss2016
5. apr 2020

@janinah moze byt, mam karcher, ine som nikdy neskusala, ale ma ozaj uplne jednoduchu manipulaciu. Ja zas mam este male deti a pri nich sa proste podlaha nedala umyvat, aby sa nemacali vo vedre 🙈 takze za mna je toto velka pomoc

veronika_1991
5. apr 2020

@sabinami ahoj, ja mám concept CP2000 a som s ním maximálne spokojná, je ľahký do ruky, nehučí a super umýva... Dá sa umývať aj s čistiacim prostriedkom aj bez. Je rýchlo nahriaty a šikovno sa s ním robí a je tam ešte príslušenstvo na kúpeľňu. Pozerali sme aj Rowenty čo aj vysávajú, ale tie sa mi zdali strašne ťažké a hlučné... na vysávanie máme roombu a s týmto už len pretriem do čista. Oproti klasickému mopu je to oveľa rýchlejšie a hlavne čistejšie🙂

ajsha123
10. júl 2020

@lindusss2016 a ktorý Karcher parny mop máte? Vyčistí to aj zažratu, zaschnutu špinu z podlahy, alebo len bežné nečistoty? Ja hľadám, resp.zistujem,či existuje niečo take rýchle, že chytím do ruky a hneď zmyvam, aspoň počas dňa, za bežnej prevádzky... Tak ma zaujalo, ze dolejem vodu, dam do zasuvky a umyvam. Čo ta handra na spodu?

lindusss2016
10. júl 2020

@ajsha123 mam karcher 1.2. Zazratu spinu napr.zo spar to nevycisti. Na take bezne zmyvanie je to vsak postacujuce. Handra sa da nasadit v podstate akakolvek, staci nastrihat spravny rozmer, ale uchytit sa to tam da, je to na take stipce akoby

petruska19
10. júl 2020

@lindusss2016 tá malá kefka ti zažratú špinu nevycisti?

ajsha123
10. júl 2020

@lindusss2016 Prosím Vas, a ktorý je to ten Karcher 1.2? Podľa čísla mi to nenaslo... Neposlali by ste mi link?

lindusss2016
10. júl 2020

@petruska19 no nvm, co je zazrata spina 😁 biele spary mi nevycistila, ale okrem toho vsetko

petruska19
10. júl 2020

@lindusss2016 biele spary polej savom alebo domestosom 😉 no ja som čistila karcherom špáry a tak ich vyčistili, že som si nevedela zvyknúť na tie farby 😂😂😂

ajsha123
10. júl 2020

@lindusss2016 a aký je to teda model? Je to parny mop alebo ten, co vyzerá ako maly vysávač?

lindusss2016
11. júl 2020

@ajsha123 uz ho neviem najst, ale vyzera takmer totozne ako sc 2

kulumulu123
13. júl 2020

@petruska19 mozem sa opytat na model ktory karcher to bol? Vdaka

petruska19
13. júl 2020

@kulumulu123 bol to vtedy model sc1020. Ako @lindusss2016 píše, teraz by to mal byť model sc2. Ja som vtedy zvažovala kúpu sc4,ale rozhodla som sa pre lacnejšiu variantu. Mne úplne stačí. Ak by som chcela, dokúpiť čo potrebujem😉