Stále si myslím, že mám málo oblečenia. Koľko ho máte vy?

15. nov 2019

Ahojte. Stále si myslím, že mám málo oblečenia. Koľko úskov z každého odevu máte v šatníku vy ? Nohavice, zimné pulóvre, bundy/kabáty, letné tričká, letné nohavice. Odpovedzte pravdivo prosím. Nie nejaké predbiehanie sa ktorá cez ktorú. A ešte, či chodíte do zamestnania, alebo ste doma na materskej.
Ďakujem a želám pekný deň.

stela01
15. nov 2019

Ty máš koľko ?
Nedávno si sa pýtala .... chod si kúpiť čo tá potom kto má koľko .

autor
15. nov 2019

Ja som sa určite nepýtala.

dskjhfdlkdjhl
15. nov 2019

A co Ti pomoze informacia, ze niekto ma x topanok a y svetrov? Ved ak si myslis, ze Ti nieco chyba, tak dokup a mas po probleme. Niekto ma mozno menej veci ako Ty, ale dokaze to lepsie skombinovat a vzdy je dobre obleceny, niekto ma plne skrine a nema co nosit. Tie pocty su uplne zbytocna informacia.

autor
15. nov 2019

@stela01 Nechápem, ten negatívne naladený postoj. A ešte si ma aj s niekým pletieš.

lucinka1988
15. nov 2019

Som doma na MD ale pracujem z domu a raz v tyzdni idem skontrolovať do prace. Najviac mám v šatníku elegantne oblecenie, šaty, blúzky, sukne a saka..Asi 6ks rifle, asi 10ks pulovre, trička s dlhým a krátkym rukávom tak do 10ks tiež. Šiat mám ale fakt že dosť, takmer plny šatník..Osobne si potrpia na kvalitne značkové veci, hlavne ak ide o bundy, topánky a kabelky. Ostatne veci ako sezónne trička, topy, pulovre kupujem kade tade..A ešte mám cca 10ks kabeliek, všetko kvalitne značkové veci🤷‍♀️Keď ma omrzia, niekomu ich darujem 🤔

autor
15. nov 2019

@lucinka1988 Ďakujem za normálnu a slušnú odpoveď 🙂

klarissa25
15. nov 2019

@stela01 ved to nemusí byť ta ista osoba 🙂 anonym nie je nick....

stela01
15. nov 2019

@klarissa25 viem 😉

klarissa25
15. nov 2019

@stela01 jaaj tak potom ok 🙂

autor
15. nov 2019

@klarissa25
@klarissa25 Ja som sa slušne spýtala. Nerozumiem prečo ma tu považujete za nejaký negatívny, otravný nik. Rozumiem, že sa tu nájde všeličo a máte rôzne skúsenosti.... Ale som dlhšie doma a chystám sa do práce a doplniť šatník...

svettii
15. nov 2019

Podľa mňa je to na uhle pohľadu. Teraz sa veľmi propaguje kupovanie takých neutrálnych kúskov, takých nadčasových aby sa dali ľahko kombinovať a potom ich veľa nepotrebuješ. Ale čo ti ja viem, ja sa o to tiež väčšinou snažím ale proste keď sa mi niečo páči a viem, že si to môžem kúpiť tak si to kúpim

natycaga
15. nov 2019

@lucinka1988 ak by si vyradovala hlásim sa 🤭😃😉

lenka2710
15. nov 2019

Ahoj,ja som doma ma materskej,takže oblecko moc nekupujem,ale mám asi 5 rifli, 5 legin, troje nohavice, dve sukne, 5 mikin a asi 5 pulovrov! Tričká s dlhým rukávom asi 10, aj s krátkym plus minus 10, tielok na leto zhruba 12-13 ks, asi 4 šaty, plus nejake to sako, 2 kozenkove bundy, dve na prechod, dve na zimu, dva kardigany a nejaké bluzky, kratasy

kotulicek
15. nov 2019

Ahoj ja som doma vlastne 4,5 roka a mám málo veci na každé ročné obdobie mám. 2zimne bundy 2jesenne niečo na sebá cez leto. 3svetre 3jegginsy , tričiek kopu topánok na zimu 3 prechodné 3,na leto 4 tenisiek a samozrejme nejaké sandálky 2ks inak nič stačí mi to ľahko kombinovateľné veci ktoré sú stále moderné a veľa nosím farebné preto kopec tričiek aby som mohla kombinovať a kabelky mám 7real nosím 3. Netreba veľa veci aké kombinácia aby to bolo zaujímavé🤗 a 2 šaty mám ale chcem ešte dokúpiť lebo tých mám malo 😭

zuzkaz91
15. nov 2019

Ja má dokopy možno 200kusy kadecoho a nosím 10-15 vecí...😂môžem osrať kadekoho ukazovať koľko oblečenia mám

cawes
15. nov 2019

No mna nikdy nenapadlo to pocitat🙈

halci
15. nov 2019

Nemam teraz vela oblecenia. skor ako kvantita, ma momentalne zaujima zlozenie a jeho kvalita, nerozhodujem sa pri jeho kupe podla aktuálnej mody, ale ci je nadcasove, ci ho budem moct nosit dlhsie. Stareho oblecenia sa snazim zbavovat, kedysi som vela kupovala a nemalo to vyznam, je to plytvanie a nehovoriac o znecistovani zivotneho prostredia modnym priemyslom. Mam len cca 3 nohavic, 2 rifli, zopar triciek s dlhym a zopar s kratkym rukávom, jednu prechodnu bundu, jeden kabat, jednu zimnu bundu, 3 pulovre a 2 mikiny. Nove oblecenie uz kupujem len zriedka pre seba.

luccija
15. nov 2019

@zuzkaz91 tiež to mám tak.Vsetko mi je ľúto vyhodiť hoci som niečo nemala na sebe mesiace

zuzkaz91
15. nov 2019

@luccija sú veci ktoré som na sebe nemala nikdy 😁

lilianocka2016
15. nov 2019

Hm pokoj pre teba by bolo keby zeny napisaly ze maju menej toho co ty mas kolko kusov co ma vet nikto si hadam necita kolko kusov ma ked si mislis ze mas malo tak si kup aby si bola spokojna

autor
15. nov 2019

@lilianocka2016 Ďakujem za prínosný príspevok. Škoda, že bol gramaticky chybný. 🙂)))

majka99999
15. nov 2019

je tu taka tema uz, precitaj si

autor
15. nov 2019

@majka99999 oki 🙂. Náhodou názov ?

elenkanjelik
15. nov 2019

Kolegyňa swapuje oblečenie, takže mám v skrini pravidelne niečo iné.
Vždy keď mám pocit, že niečo potrebujem - či už rifle, alebo niečo pre deti, pošle nejakú igelitku vecí.
Ja jej zas posuniem to, čo nenosime. Je to oslobudzujúce, keď nosím, čo som si nekúpila.
Nemám k tomu 💖 vzťah a čo mi nesedí, pošlem ďalej.

lilianocka2016
15. nov 2019

Prispevok moze byt chybny je to len konverzacia ale co ty mas asik chybny ziwot ked tu riesis somariny 🤣😉

autor
15. nov 2019

@lilianocka2016 Ak tento príspevok považuješ za somarinu, tak si ho nevšímaj a nerieš. Nikto ti predsa nekázal odpovedať.

lilianocka2016
15. nov 2019

Tak nemudruj lebo asik nesi taka mudra citaj si pulovre bundy tricka kabaty a pozor si davaj aby si sa nezmilila

autor
15. nov 2019

@lilianocka2016 Tak ťa lúúúúbim 😍

marion09
15. nov 2019

@zuzkaz91 prihral mi ich😉

marion09
15. nov 2019

@lilianocka2016 páaaaaana to je gram.chyb🤦