Stal sa mi paranormálny jav - vyvolávanie duchov

tomas123456789b
22. jan 2024

Pred 2 týždnami som čítal jedno forum kde sa diskutovalo o paranormálnych javoch. Jeden užívatel tam písal, že ranajkoval, ked zrazu zacítil studený závan vzduchu, hoci okná boli zatvorené. Lampa začala blikať. Kedže si myslel, že sa v miestnosti nachádza duch, povedal "duch ak si tu, nech sa prevráti miska s paradajkami na stole", a tá miska sa údajne naozaj prevrátila. Ked som čítal toto svedectvo, aj mna zrazu napadla v hlave myšlienka že skúsim to samé. Sedel som teda v izbe a povedal som "duch, ak si tu, daj mi o sebe vedieť".

O pár sekúnd sa v izbe ktorej som sedel rozhučal radiátor. Hučal však len slabo, a tak som znovu povedal "duch ak si tu, zvýš hlasitosť tohto zvuku", o pár sekund na to radiátor začal veľmi silno hučať, ale tak silno, že by ho bolo počuť aj z dolného poschodia. Takto silno ten radiátor nikdy nehučal. Do minúty radiátor úplne stíchol.

O pár hodín po tomto incidente počujem otcov hlas ako kričí moje meno, hlas vychádzal z vonku zo záhrady. Pozriem teda z okna na záhradu, ale nikto tam nebol, navyše ako sa ukázalo, otco bol v tom čase v práci a prišiel domov až o pár hodin neskor. On sa v tom čase na záhrade nenachádzal, ale bol v práci, no ja som aj napriek tomu celkom zreteľne počul jeho hlas.

Vrchol všetkého bol nasledujúci den ráno. Zobudil som sa, den ako každý iný, ked tu zrazu z ničoho nič sa mi pustila krv z nosa, ale že naozaj silno. Krvácalo mi z nosa asi trištvrte hodinu, a prišiel som asi odhadujem na 3 deci krvi. Srdce mi silno búšalo, krv z nosa nie a nie zastaviť, bol som zúfalý, myslel som si že už začínam umierať. Začal som sa modliť k Bohu, naštastie krvácanie prestalo, búšenie takisto, už nebolo treba zájsť k ORL, no bol to strašný zážitok, nikdy v živote mi takto nos nekrvácal. Hovorí sa že "duchovia vám neublížia" ale ja si tým po tomto nie som istý. No nič teda, chcel som sa vám len zveriť s týmto mojim zážitkom, čo všetko sa mi stalo v krátkej chvíli po vyvolaní ducha.
_________________________
Ak máte aj vy nejaký paranormalný zážitok, kludne ho sem napíšte
_______________________
A aby som nezabudol, už dlhodobo sa venujem skúmaniu paranormálnych javov. Posledný mesiac som začal zbierať svedectvá ľudí, ktorí zažili nejaký paranormálny jav. Zatiaľ sa mi podarilo zozbierať cez internetové SVK fora okolo 270 jednotlivých svedectiev, kto by si ich chcel prečítať može tak spraviť tu :
https://www.posmrtnyzivotexistuje.sk/svedectva-...
Svedectvá sa neustále doplnajú, každý den pribudne na stránku okolo 10 nových svedectiev. Ak aj vy máte nejaké paranormalne svedectvo, napíšte ho do témy, pridám ho na stránku.

S pozdravom, majte sa dobre, a hlavne nikdy nevyvolávajte duchov, ani len slovom.

zmrzlinka2021
22. jan 2024

Hovorí sa tomu okultizmus a má to negatívny vplyv ešte na niekoľko generácií po tebe

tomas123456789b
autor
22. jan 2024

zmrzlinka : No ja som si vždy myslel že to vyvolanie duchov bude mať svoj najhorší efekt ked sa to spraví cez tú tabulku... ale ako som sa presvedčil, stačilo aj obyčajné slovo, a malo to u mna taký efekt ako to malo....

egonsk
22. jan 2024

Ja som minuly tyzden zazil paranormalny jav. V nedelu som pri zaspavani si pomyslel, boze nech spoznam babu, co ma rada sex a dobre vyzera... a v pondelok ma na pokeci zacala balit 20 rocna fesanda. Vecer som si znovu pomyslel, ze boze, nech kiezby ta baba mala aj primeranejsi vek ... a v utorok ma zacala balit 31 rocna pipka. .... Pisal som si s oboma az do stredy, kedy som si vecer pomyslel, boze nech radsej tie baby vedia varit, lebo ved oni maju v hlave len sex a chceli by ho uz od prveho rande. No a od stvrtku sa uz neozvala viac ani jedna z nich 🙂 Nastal teda necakany paranormalny jav 🙂

tomas123456789b
autor
22. jan 2024

Skoda že sa tu nedá dať dislike, dostal by si....

egonsk
22. jan 2024

@tomas123456789b pokial si to myslel na mna, tak je to smutne, lebo veris na paranormalne javy, ale na realnu pravdivu historku nie. Vidis, takto ovplyvnuje zmyslanie ludi privela informacii... tazko potom rozlisia kde je pravda.

roja01
22. jan 2024

@egonsk ja si myslim, ze si zazil normalny jav a nie paranormalny. Ved dnes zeny maju bezne kamaratstva s vyhodami, ale varit vacsinou nevedia. 🤣

egonsk
22. jan 2024

@roja01 to tu radsej ani nepis, budu ta tu zeny kamenovat ako mna vzdy ked to napisem 😅

tomas123456789b
autor
22. jan 2024

@egonsk ano myslel som teba, a z tvojho príspevku mi to príde skor ako keby si si robil srandu, a nie o tom s plnou vážnostou referoval...

egonsk
22. jan 2024

@tomas123456789b ok, tak uz vies, ze netreba sudit, ked cloveka nepoznas. 🙂

tomas123456789b
autor
22. jan 2024

@egonsk Poznám ťa podla tvojho ovocia, ktoré tu za sebou zanechávaš...

vera55555
22. jan 2024

@egonsk na pokeci si isto nájdeš dobrú ženu 🤣🤣🤣🤣

egonsk
22. jan 2024

@vera55555 🙂 tak vies, ked na koniku su vacsinou feministky a spasitelky, tak clovek si musi obohatit moznosti aj o dalsie typy 😎😂

hiro
22. jan 2024

Tak to je riadna nabozenska zbierka bludov. Ok, kazdy si na niecom fici...
Ale - preco ten web ma ikonku greckej firmy Tria Alfa SA na spracovanie vlny a syntetickych vlakien?

h2
22. jan 2024

@tomas123456789b Ty máš doma ducha, ktorý ti plní želania a ty od neho chceš, aby zvýšil hlasitosť zvuku radiátora??? 😂

termartom
23. jan 2024

To o čom tu píšeš je veľmi ale veľmi nebezpečné aj keď si to asi neuvedomuješ, ruky preč od toho a áno modli sa k Bohu jedine On ťa može od toho oslobodiť a vratiť z kratšej cesty!

ibatanecnica
23. jan 2024

@h2 ja toto nechápem, to fakt nemajú ľudia lepšie želania? 😂

ibatanecnica
23. jan 2024

@tomas123456789b môžeš si nabudúce prosím ťa želať, aby som vyhrala zlaté prasa? Včera som si po dlhšej dobe kúpila žreb a nič. A mne by stačilo aj tých 5litrov. Potrebujem niečo v byte prerobiť 😉 Vďaka

tomas123456789b
autor
23. jan 2024

@hiro
Akú ikonku ? Naozaj nemám potuchy o čom tu píšeš, daj tu screenshot, nech vidím čo máš na mysli

@h2
@ibatanecnica
V tom momente ked hučal radiátor, som myslel pochopitelne len na veci súvisiace s radiátorom, takže som toho ducha požiadal o zosilnenie zvuku radiátoru. Okrem iného, chcel som odozvu ducha okamžite, kebyže ho požiadam o výhru v loterii, výsledok by sa mohol dostaviť až niekedy v budúcnosti....
A nie je dobré ducha o niečo žiadať, kedže títo duchovia to sú démoni, ja som sa už z toho poučil... a tiež pochybujem že by títo zlí duchovia aj splnali takéto priania, to by sme tu potom mali samých výhercov lotérie, tak to očividne nefunguje....

@termartom
Viem, nebudem to už nikdy skúšať.

hiro
23. jan 2024

@tomas123456789b Ta modra "wn":
https://www.marketscreener.com/quote/stock/WOOL...
Ale moja chyba - uz som to nasiel ze to je ikonka "WebNode" publikacneho systemu.

egonsk
23. jan 2024

@hiro nic si z toho nerob, kazdopadne nezmenit si predvolenu ikonku redakcneho systemu vzdy poukazuje na vysoku profesionalitu 😎

tomas123456789b
autor
23. jan 2024

@egonsk
Tá ikonka sa zmeniť ani nedá, ani kebyže chcem, lebo stránka ktorú mám je sprostredkovaná cez webnode.

h2
23. jan 2024

@tomas123456789b Tomi, to mala byť sranda. 😀

egonsk
23. jan 2024

@tomas123456789b este nejaky vtip by nebol? Podla tohoto navodu to zvlada dokonca aj amater:
https://www.webnode.info/en_US/previous-version...
https://www.webnode.info/premium-services/how-t...

tomas123456789b
autor
23. jan 2024

@egonsk
To sa bude objavovať tak len tebe a nie druhým... ved to nedáva zmysel prečo by webnode povolovalo zmenu svojho loga, ved to by išli sami proti sebe...

leni1405
23. jan 2024

Ahoj Tomáš, ak to správne chápem ,keď sa začali diať až moc zle veci, začal si sa modliť k Bohu a to je dobré, ale je potreba vedieť ( ak si teda veriaci), že vyvolávanie duchov je špiritizmus, je to vlastne otvorenie dverí do duchovného sveta, otvorenie sa okultizmu. Ak si sa zastavil na začiatku dobre je. Ale je potrebné sa.od toho oddeliť..ja sama som to skúšala pred rokmi a hrôza. Odvtedy som prešla už kus cesty, odovzdala som život Bohu, a musela poriešiť aj svoj prešľap do okultneho sveta, inak to má stále na teba právo. Ty si otvoril dvere, musíš ich aj zatvoriť. Jedine Pan Ježiš môže oslobodiť. A teda je treba oddeliť sa od každého okultneho ducha v mene Pána Ježiša Krista a poprosiť Boha o odpustenie za to,že si otvoril dvere...hoc aj v nevedomosti. Poznám jedného znameho , ktorý ( ešte predtým než vôbec niečo vedel o Ježišovi) ...veľmi hlboko bol v týchto veciach a diali sa mu hrozne veci.Slo mu doslova o život. Jeho svedectvo je aj na YouTube.

tomas123456789b
autor
29. jan 2024

@leni1405 No s okultizmom som mal spoločné len to, že som raz slovom vyvolal toho ducha, nepoužíval som žiadne tabulky Ouiwija ani iné veci. Ano, je potrebné prosiť Boha o odpustenie, a prosím aj ty si za mna modli u Boha Ježiša Krista.

A aké veci sa diali tvojmu známemu ? Popíš to bližšie.

Ano som veriaci, avšak nedokázal som odolať tej zvedavosti.