Sťahovanie do iného mesta, kde je viac práce

14. sep 2022

Nemáte niektorá v pláne sa sťahovať do iného mesta, tam kde je viac práce ? Chcem sa odsťahovať no nechcem ísť sama. Mám 24 rokov . Ďakujem

andrea_prestastna
14. sep 2022

Ty mas plan?? Kam chces ist vobec alebo nieco co chces robit? Ci cakas kto zateba rozhodne a zobere ta sebou?

astero2
14. sep 2022

Autorka, aký je rozdiel medzi tým, že pôjdeš sama a (napríklad na podnájme) stretneš cudzích ľudí tam a tým, že pôjdeš s cudzou osobou ktorú si oslovila cez modreho konika?

kvetinka75
14. sep 2022

No určite by som sa nesťahovala s niekým z MK alebo od inakiaľ. Ak chceš zmenu, sprav ju a nečakaj na druhého.

tykat
14. sep 2022

Za mna fajn napad, budete mat spolocny ciel, mozete spolu popisat, navzajom sa povzbudit, spoznat sa pred pripadnym stahovanim... Mozno by si mala zalovit aj v okruhu znamych, ci sa niekto nechysta na "zivotnu" zmenu. Drzim palce.

danica2711
14. sep 2022

chceš sa odsťahovať a nevieš kam, a pôjdeš tam, kam nejaká neznáma žena z MK?! Vôbec nevieš, čo tam budeš robiť, kde budeš bývať, dôležité je len to, že tam pôjde niekto z MK? Ženy, preboha, veď trošku rozmýšľajte - aj pri zakladaní fake tém, veď toto nemá so zdravým rozumom nič spoločné

mpg
14. sep 2022

@danica2711 To by bolo treba skonkretizovať, aké majú vzdelanie, čo tam budú robiť, nájsť si miesto, podnájom a odsťahovanie až neskôr, ak to na novom mieste bude zabehnuté.

melany_y
14. sep 2022

Ahoj ,ja sa idem sťahovať do BA za priateľom, ale keby mám ísť sama ,tak sa nemáš čoho báť podľa mňa,na začiatok je najlepšie prenajať si izbu v byte a tam si určite nájdeš kamarátov alebo známych, postupne to príde 🙂 tiež sa toho obávam,lebo v Bratislave nepoznám nikoho okrem priateľa, ale počítam tak nejak s tým, že si tam nájdem niekoho aspon jednu v pohode ženu na pokec 🙂