Správna podprsenka na malé prsia

5. dec 2020

Ahojte, chcem poradiť aká vhodná podprsenka by sedela na moje malé prsia , veľkosť A prsia idú do bokov smerom von.Vdaka.

janulka1802
5. dec 2020

Podľa mňa podprsenku je najlepšie skúšať, nájsť strih, značku a ostať verná. Mnoho žien nosí nesprávnu veľkosť, malú, vačšiu... Menším prsiam pomože push-upka, vačšie prsia potrebujú dobré košíky a ramienka.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
addi
6. dec 2020

Ahoj, tiež som dlhšie hľadala nejaké dobré podprsenky.. nakoniec som našla v tezenise, také bez kostíc (tie mi neskutočne vadili), s veľmi malými vypchávkami. Teraz už mám mini Béčka ale priznám sa, že nie som si úplne istá, či má tezenis aj Áčka. Či je to hlúposť, že by nemal? Viem, že v nejakom obchode som mala s tým problém, že nemali Áčka ale v pohode mi tam sedeli aj B 😁 skúsim ti nájsť na nete aké som nosila a aj nosím už dlho 🙂

addi
6. dec 2020

Našla som presne tú, ktorú mám a patrí medzi moje obľúbené 🙂 a kupujem si už len na tento štýl
https://bit.ly/3lRafVj

majcinka212
8. dec 2020

Mne sa osvedcil astratex.. na zaciatku som si spravila ich tabulku velkosti a kupila som si asi 5 druhov podla čísla co vyslo. Dve boli push up a tie som si nechala, nedám na ne dopustit 😉