Správa z kauflandu

abigeildavidko
18. júl 2022

Ahoj. Mama dostala správu z Kaufladu, že má na karte kaufland card body a má ich premeniť na kupony. Ako to urobiť?. Nemá ju v mobile ale fyzicky.

patka06
18. júl 2022

https://moj.kaufland.sk/aplikacia/karty.html
tu sa prihlás a aktivuj kupony, ktoré využije
Tie staré body platia do 10-08. a kupony sa menia každý týždeň.

zuzanka.zuzu
18. júl 2022

aj nam to dnes prislo, tento rok sme ju zalozili, vobec som netusila ze body prepadavaju 😡 a tie vyhody su OTRASNE 🙈 napr.v tescu su aspon personalizovane, netusim ci v kaufe mame vsetci rovnake ale ozaj netuzim po skrinke ci zlave na bio olej 🙄 a 8000b nemame sancu do 3 tyzdnov minut

patka06
18. júl 2022

@zuzanka.zuzu prepadávajú iba body staršie ako pol roka, kupony sú pre všetkých rovnaké, ale ak to budeš sledovať, nájdeš aj pre teba výhodné ponuky.

rachel36a
18. júl 2022

Veru, uplne hluposti su na tych kuponoch...este som ani raz nenasla nieco zaujimave a bodov kopec...keby dali za tie body radsej zlavu na nakup ako mavali a teraz uz nebyva...

janai1
18. júl 2022

@zuzanka.zuzu a ako fungujú tie personalizované v tescu? :D ja tam mám furt kupóny na veci ktoré som ešte ani raz nekúpila

patka06
18. júl 2022

Tesco má tých kuponov podstatne menej, tiež som nikdy nevyužila - boli na veci, ktoré nekupujem alebo boli v inej sieti lepšie ceny
Tiež ma zaujíma ako je to s tými personalizovanými.

dejka77
18. júl 2022

@janai1 Mne napr. chodia z tesca kupony na potraviny, ktore casto kupujem. Len semtam sa vyskytne nieco ine. A za nazbierane body davaju penazne poukazky. Tiez niekedy pri blocku som dostala este taky kupon, ze ak nakupim povedzme nad 45 eur, mam 3 eura zlavu.

zuzanka.zuzu
18. júl 2022

@janai1 presne ako sa píše vyššie

janai1
18. júl 2022

@zuzanka.zuzu čo? ja sa nepýtam na poukážky ale na kupóny... ja tam mám vkuse nejakú šunku ktorú ani v tescu nikdy nemajú, ryžu značky ktorú nekupujem, salámy ktoré tiež nekupujem nikdy, slnečnicový olej, arašidové chrumky, cola 👎 a furt dokola takéto blbosti