Spotify - posun piesne

marca12
29. nov 2020

Neviete mi,prosim,poradit ohladne spotify? Pocuvam hudbu a nejde mi posunut na dalsiu piesen v zozname. Napr.mam zapnuty album a chcem prejst na dalsiu piesen v albume,ale neda sa alebo pocunut piesen trebars o 30 sekund dopredu,taktiez sa neda. Na youtube to ide normalne posuvat, spotify to tak nema?

qetka
29. nov 2020

@marca12 jasne ze ma, mas tam daku zradu... v pc ci v mobile? v apke ci webovy prehravac? skus cookies vymazat / preinstalovat apku. V pesnicke ss posuvas gulickou, alwbo sipkami hore dole

nina255
29. nov 2020

@marca12 ma to ak spotify ale musis ho mat zaplateny... ked som mala kedysi skusobnu verziu iba pripadne s reklamami tak mi to presne toto robilo

hmhm3
29. nov 2020

To sa dá iba keď máš zaplatenú prémiu verziu. Teraz majú že ju môžeš zadarmo vyskúšať na 3 mesiace. Ak to ale nechceš platiť tak si nezabudni zapísať kedy ti to skončí aby si to pred tým mohla zrušiť

meluela
29. nov 2020

@marca12 ked si to das cez prehliadac ako spotify webplayer (idealne s adblockerom) tak mozes normalne pustat. cez appku to ide iba v platenej verzii

bubik222
29. nov 2020

ak nemas spotify premium (platenu verziu), tak je tusim preskakovanie pesniciek obmedzene na 6 denne ci ako. Ak sa ti to zda byt drahe samej, spotify ma platenu verziu pre rodiny za nejakych 9 eur mesacne pre 6 ludi (zakladatel + 5). Mozete sa na to zlozit viaceri.

marca12
autor
29. nov 2020

Dakujem vam velmi pekne. Nemam premium,tak to naozaj bude tym.